KUUM AUGUSTIKUU ESIMESE NÄDALA armuhoroskoop

KUUM AUGUSTIKUU ESIMESE NÄDALA armuhoroskoop

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Teisipäeval võta päevast kõik, mis võtta annab! Võimalusel jäta tööle minemata ning veeda aega oma kallima seltsis. Tehke midagi, mida te varem teinud ei ole ja muidu ehk ei teekski ning hinnake igat hetke selle juures. Oled seksikas tujus ning otsid seiklusi. Kui oled vallaline, siis reedel võid leida romantikat lausa töökoha ümbrusest.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Õhus on armastust! Reedel ning nädalavahetusel arvesta sellega, et oled kadestamisväärselt külgetõmbav. Veenus liigub sinu tähemärki ning püsib seal augusti lõpuni. Nüüd on soodne aeg kohata kedagi erilist ja ülepeakaela armuda. Kui oled juba suhtes, siis nüüd on sinu ja su partneri vaheline kirg tulisem kui kunagi varem. Liblikad kõhus!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Teisipäeval satud oma silmarõõmuga vestlusesse, mis ei taha lõppu näha ning unustate end teineteise silmadesse. Võimalik, et leiad mingitmoodi inspiratsiooni tema tegemistest ja kasutad neid enda jaoks ära. Peale reedet on soodne aeg tutvustada oma uut silmarõõmu ka sõbrannadele. Ta meeldib neile!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Sinu suhtlus silmarõõmuga muutub peale reedet kardinaalselt. Suuna kõik suuremad otsused ja tähtsamad vestlused nädalavahetuseks. Suudad arutada ka kõige keerukamaid teemasid ning rääkida hingelt ära ka kõige sügavamad mured. Oled saanud justkui uue hingamise – kasuta seda mõistlikult!

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Võta nüüd viimast, sest armastuse planeet Veenus läbib sinu tähemärki. Kuni reedeni suudad kõiki oma soovi järgi mõjutada. Kui oled vallaline, siis kasuta võimalust, sest just sellel nädalal ümbritseb sind salapärane ja ligitõmbav aura. Kohtad kedagi, kes pole sinu tüüpi, ent anna talle võimalus!

NEITSI (23. august – 22. september)

Nädala algus võib kulgeda tasa ja targu, ent nädalavahetuseks tõmbab see end käima. Reedel liigub Veenus sinu tähemärki ning püsib seal augustikuu lõpuni. Selle aja vältel oled justkui magnet, mis tõmbab ligi romantilisi suhteid. Oled atraktiivne. Kasuta võimalust!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kui oled suhtes, siis teisipäeval lendab kindlasti sädemeid ja õhus on keemiat. Südames tunned rahu, sest tead, kuidas sina ja su partner püüdlete ühiste eesmärkideni, ja seda koos. Oodata on edu nii eraelus kui tööalaselt. Reedel soovid olla koos oma silmarõõmuga, ära siis eira oma sisetunnet ning veetke koos aega.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinu armuelu kisub tormiliseks, ja eelkõige kiireks. Veenuse käekäigud avavad sulle mitmeid uksi, et suhelda ning uute inimestega tutvuda. Selle tulemusena võid kellegi kaudu tutvuda üsnagi erilise härraga. Võimalik, et avastad enda jaoks kellegi, keda arvasid, et polegi olemas. Soodne aeg tutvusteks!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Õitsed värvilisemalt ja erksamalt kui kunagi varem. Teisipäeval liigub Marss sinu tähemärki ning püsib seal septembrikuu lõpuni. Planeetide soodne seis soosib sinu tegemisi ja fakti, et neid saadaks edu! Marss on vägagi toetav planeet. On aeg tegutseda! Võimalik, et sinus tärkab tõeline sensuaalne kuninganna ning vastassool ei jää see märkamata.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui plaanite partneriga üheskoos osta maja või paigutada suured rahad kuhugi kindlasse kohta, siis see nädal tundub selleks olevat soodne aeg. Teisipäeval lõikate mõlemad kasu tööalastest lisaülesannetest ning nendest tulenev tulu võib olla üllatuslikult suur. Tegutsege enne reedet ja miski ei lähe viltu.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veenus püsib sinu tähemärgis kuni reedeni. Nautige oma partneriga ühiselt veedetud aega ning anna talle märku, kui oluline ta sulle on. Nädalalõpuks kuulete häid uudiseid, mis puudutavad kõike raha või majandusega seotut. Võimalik, et kumbki teist saab palgatõusu!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Elu sinu partneriga muutub kardinaalselt. Olgugi et asjad kulgevad hetkel vägagi hästi, siis tea, et reedel olukord muutub. Kuni augustikuu lõpuni võivad teid saata segased vestlused ning keerukad tülid. Olge sellest üle!