KUUM JUULIKUU VIIMANE ARMUHOROSKOOP: 25.07-31.07

KUUM JUULIKUU VIIMANE ARMUHOROSKOOP: 25.07-31.07

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad. 

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.


JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Kuu on sinu tähemärgis, muutes sind eriti tundlikuks ja emotsionaalseks kõige suhtes, mis sinu armuelus parasjagu toimub. Kui arutate rahaga või seksiga seonduvaid teemasid, siis püüa mitte võtta asju liiga südamesse. Kui oled vallaline, siis vestlus kellegagi, kellega just kohtusid, võib muutuda millekski enamaks. Kui oled suhtes, siis reedel hoia kõigel pilk peal ja pane pisemaid detaile ka tähele.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Sellel teisipäeval ja kolmapäeval läbib Kuu sinu tähemärki. See muudab sind tavapärasest emotsionaalsemaks. Tulemuseks võid end tunda partneriga lähedasemana.Teisipäeva õhtu võib kujuneda üsna romantiliseks, sest Kuu ühendub Jupiteriga sinu armastussektoris. Peale laupäeva saad kõikidega kergemini suheldud.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Neljapäeva pärastlõunast pühapäeva hommikuni läbib Kuu sinu tähemärki, muutes sind nendel päevadel eriti tundlikuks. Kahjuks satuvad planeedid Merkuur ja Marss omavahelisse halba koosseisu, tuues endaga kaasa pahandusi ning vaidlusi. Sinu teele võib kukkuda nii mõnigi tüli. Püüa jääda rahulikuks.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

See nädal pole romantiliselt kõige sujuvam. Reedel, mil Merkuur on ängistaval nurgal seoses Marssiga, võivad tülid partneriga lennata liigagi suureks. Võta kuulda kompromisse ning püüa olla mõistev.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sellel nädalal on igasugune kommunikatsioon vägagi produktiive. Kui sa pole aga hoolas, võid kukkuda kellegi lõksu. Püüa suunata vestlused partneriga kolmapäevale, siis tunnete, et olete mõlemad ühel lainel ja kohal. Reedel räägi vanad tülid selgeks!

NEITSI (23. august – 22. september)

Kui sa leiad, et oled käitunud viimasel ajal pigem silmakirjalikult, siis ära muretse, sest laupäeval puhuvad sinu elus ja käitumises juba uued tuuled. Planeet Merkuur siseneb sinu tähemärki, lubades sul jagada enda mõtteid ja arvamusi valjult, ent mõistvalt. Sind kuulatakse huviga, sest räägid ausast asjast.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kolmapäevane geniaalne vestlus sinu ja su partneri vahel annab sulle jõudu juurde, et viia täide oma kaua unistatud plaan. Usu meid, õigepea süttib sinu peakohal lambipirn ja asud tegutsema julgemalt kui kunagi varem. Reedene päev on soodne aeg öelda oma partnerile, mida sa tema tegemistest arvad, kui need on sind juba pikemat aega häirinud.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sellel reedel on sul raskusi keele hammaste taga hoidmisega. Mingi teatud situatsioon käib sulle tugevalt närvidele ning see mõjutab sinu elu nii tööl kui eraelus. Tulemusena võid kergesti sattuda sõnelustesse. Hoia aga pea püsti ning ära ole liiga järsk. See ei tule hetkel kasuks.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sina ja su partner jõuate sellel nädalal uuele spirituaalsele tasemele. Kolmapäeval jagate kummaliselt erilisi hetki, saades teineteise mõtetest aru kilomeetrite kauguselt. Kui oled mõlemad erinevatest usukultuuridest, siis ehk jõuate ühele meelele? See aga omakorda viib teid lähemale, tehes lähedasemaks sind ja teda.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui oled küsinud abi või nõu sõbrannadelt seoses oma võimaliku romantilise suhtega, siis sellel nädalal võid sa nõuküsimist kahtesema hakata. Nad muutuvad kas liiga pealesuruvaks või intensiivseks. Selle tulemusena tunned end ebamugavalt. Veider…

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Suhe ja suhtlemine sinu partneriga on ka tugev sel nädalal. Kolmapäeval satud vestlema sõbrannaga ning peate maha õige sügava vestluse. Reedel jällegi ole ettevaatlik, sest võid olla pahur seoses töölt tulenevate pingete tõttu. Peale laupäeva tunned end jälle hästi. Hoia partneri ligi! Tema pakub tuge…

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sellel laupäeval on Merkuur liikumas sinu suhetesektorisse. Planeet püsib seal kuni augustini. Selle tulemusena sina ja su partner muutute lähedaseks, arutate üheskoos tõsiste asjade üle ning armastate teineteise seltskonnast tulenevat jõudu rohkem kui varem. Võimalik, et võtad vastu tähtsa otsuse seoses enda suhtega.