KUUM NÄDALA ARMUHOROSKOOP: 09.01-15.01

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)
Romantilist olemist iseloomustab vanarahvatarkus, mis ütleb, et asju tuleb võtta tasa ja targu. Tunned suursugust elevust ja särinat, sest kohtasid hiljuti kedagi, kes sulle kummalisel kombel ja üsna rutakalt juba sügavalt korda läheb. Olgugi et tunned, kuidas sooviksid talle kaela hüpata ja sealt edasi voodisse, soovitame sul hoogu maha tõmmata ja õppida teda tõesti tundma. Selle enesekontrolli keskel jätad talle kõigele lisaks ka kustumatu mulje.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)
Sina ja su partner kuulete võrratut uudist seoses ühise investeeringu või võimalusega soetada midagi erakordset. Teine võimalus on, et seisad olukorras, kus hakkate silmarõõmuga leibasid ühte kappi pistma. Selle käigus räägite läbi rahaasjad ning jõuate ühisele ja selgele meelele. Ja ole rahulik, sest see kõik ei võta pooltki nii palju energiat, kui sulle esialgu tunduda võib.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Sellel nädalal tunned, et võid oma partneriga rääkida kõigest ning jagada temaga ka oma kõige sügavamat ja jaburamat ideed, mille ajusopist leidsid. Selle tulemusena on antud nädal ideaalne rääkimaks asjadest, millest varem pole julgenud rääkida. Nii saate üheskoos vastu võtta tähtsaid otsuseid ning vajadusel leida kompromisse. Teie erinevad vaated elule täiustavad teineteist.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Muutud emotsionaalselt avatuks kõikidele suhetele ja suhtega kaasnevate probleemide lahendamisele. Avastad, et suhe nõuab tööd ning selle toimimiseks on vajalik kahe osapoole täielik harmoonia. Oled nõus selle nimel vaeva nägema. Tea, et sinu partner on seda väärt!

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Vahel kujuneb maailma seksikamaks tõsiasjaks teadmine, et ükskõik mis juhtub või kuhu suundub, siis sa saad alati loota oma partnerile. Täpselt nii tunned sa ka sellel nädalal. Kui sa pole juba piisavalt sillas oma silmarõõmu täiskasvanuliku käitumise ja aruka mõtteviisi üle, siis nüüd sa kohe kindlasti avastad, millise asjaliku kaasa sa endale valinud oled. Väärtusta seda! Anna talle märku, et hoolid.

NEITSI (23. august – 22. september)
Avastad ootamatult tõe seoses praeguse suhtega. Sul puudub võimalus halva eest põgeneda ning pead probleemiga tegelema. Ava end ja räägi asjadest. Sa imestad ise ka, kui julgeks muutud.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Kui otsid nõu armuasjades, siis sellel nädalal leiad sa selle oma ühelt kõige kauaaegsemalt ja armsamalt sõbralt. Ta pakub sulle ausat, selget ja arukat nõu, kuidas tulla toime ka kõige jõledamates olukordades. Võimalik, et lähed kohtama kellegagi, kellega kohtusid internetis. Suuna see date näiteks kolmapäevale.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu partner aitab sind enesekindluseni, mis omakorda soosib võimalikku tööintervjuud. Ta tuletab sulle meelde, miks just sina oled ideaalne antud positsioonile ning sa oled ju selle nimel kõvasti vaeva näinud. Võimalik, et sa pole veel päris seal, kust lootsid end paar aastat tagasi leida, ent oled teel sinna!

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Tunned end inspireerituna ja leiad tuge oma partneris. Teie moraalsed tõekspidamised ühtivad ning saate rääkida ja jagada kõike, mida süda soovib. Tulemusena on teie vahel tõeline side, mis ajaga ainult tugevneb.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sina ja su partner olete üsna toimekad ning otsite ühist investeeringut, millesse üheskoos panustada. Hea uudis on, et hoolimata teie ülevoolavast optimismist tundub mõte asjalik. Tunned end eriliselt emotsionaalsena. Pane see enda kasuks tööle.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sinu partner on sulle sellel nädalal tõeliseks tugisambaks, mis puudutab sind ja sinu kaua taga aetud unistust. Ta on toeks ja inspireerib sind, andes sulle juurde enesekindlust. Olete sellel nädalal tõeliselt õnnelikud ning ehk on soolas isegi üks romantiline kohting!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Su partner annab sulle väärt nõu, kuidas toimida ja särada võimalikul tööintervjuul. Kuula teda ja pane tähele. Parim osa teie armuelus on aga see, et soovite teineteises näha arengut. Inspireerite püüdlema unistuste suunas ning ajama taga tõelist ambitsiooni.