Kuus asja, mida mehele sõnumites kirjutada ei tohi

Kas teadsid, et mõnikord võid mehe oma sõnumitega nii närvi ajada, et ta kaotab sinu vastu igasuguse huvi? Siin on kuus suurimat viga.

Kas teadsid, et mõnikord võid mehe oma sõnumitega nii närvi ajada, et ta kaotab sinu vastu igasuguse huvi? Siin on kuus suurimat viga.

Liigvarane hüüdnimede kasutamine
Kui sa meest veel väga täpselt ei tunne, on üsna riskantne hakata Erikut Ekuks või Martinit Matuks kutsuma – võib-olla nad jälestavad neid hüüdnimesid.
Igasugustest kalludest, südamekestest ja musidest rääkimata, eks ole. 

Ära kirjuta abielust. Eriti, kui sa oled joonud!
“Kas sa armastad mind? Tead, me peaksime abielluma, sest meie lapsed näeksid nii head välja!”
See on kurb ja masendav, kui sa purjuspäi midagi sellist teele läkitad. Püsisuhtes olemata abielust rääkimine on vale. Napsune olek seda ei vabanda ja hommikul suhteid klaarida on üsna keeruline. 

Ära lahka teemasid liiga varakult
Ära hakka lihasööjast mehelt uurima, kas ta pole kunagi mõelnud taimetoitlaseks hakata, näiteks. Eriti hull on, kui hakkad talle intensiivselt selgitama, miks lihasöömine on vale ja sinu valitud meetod õige.
Ära ülista oma iidoleid muusika või filminduse vallas nii tulihingeliselt, et jääb mulje justkui oleksid sa veidi maniakaalne. Eriti, kui pole kindel, kas kaaslane jagab su maitse-eelistust. 

Äraarvamismäng
“Kas sa arvad ära, mis on mu kassi nimi?” Milleks? Kas sa tõesti arvad, et see on kohtingutee alguses hea viis flirtida? 10aastaselt võib-olla tõesti, aga meestele ei meeldi selline jura. Tõenäoliselt ei huvita teda ka sinu kass, ta ei tea temast mitte midagi ja kui sa talle peale käid, ei tahagi kunagi teada.

Anna hingamisruumi
Te ei pea kogu päeva omavahel ühenduses olema. Meeste meelest on lihtsalt kohutav, kui ta peab terve päeva su sõnumitele silmapilkselt vastama, sest vastasel juhul saab ta sinult kümme närvilist sõnumit, milles sa uurid, miks ta juba reageerinud pole. See on kindel viis kutist lahti saada.

Liiga perfektne kirjakeel
See põhjus tundub ilmselt enamikule natuke naeruväärne, kuid on mehi, kellele tundub, et kui su kirjakeel sõnumites on veatu, näitab see, et sa oled oma intelligentsuse osas ebakindel. Eee… no mida iganes!

 

Allikas: YourTango

 

Buduaar.ee