LAHKUMINEKUST taastumise ABC

LAHKUMINEKUST taastumise ABC

Öeldakse, et lahkuminekust ülesaamisele kulub pool sellest ajast, kaua suhe kestis. Õnneks kehtib see vaid nende kohta, kes pole teadlikud, kuidas kiirelt eksist eemalduda ehk eks-separeeruda. Enese kordategemiseks läheb vaja hingetarkust. Need lihtsad harjutused ja soovitused, mille seast leiab iga nukrutsev hing endale sobiva, aitavad sul eluga edasi minna. Mida kiiremini vana energia välja ajad ning eksist eemaldud, seda kiiremini uus energia sind leida saab. 

Uuenda oma energeetilisi sidemeid

Inimesed moodustavad omavahel võrgustiku ning mida lähedasemad on inimesed, seda tugevamad on nendevahelised energeetilised sidemed. Kui oled hiljuti lahku läinud inimesest, kellega jagasid voodit, siis püüa õhtuti ja võimalusel ka hommikuti oma energeetilisi sidemeid uuendada. Selleks tuleks õhtul voodis enne magamajäämist visualiseerida enda ja teise inimese vahelisi energeetilisi sidemeid ning puhastada ja eemaldada need sidemed kuldse valgusega. Seda igapäevaselt tehes saad oma energia teiselt inimesel tagasi.

Aktiveeri kroon- ja südametšakra

Kui sa tunned kurbust ja üksindust, siis seda saad ise ravida armastuse tervendava energiaga. Seda tasub eriti teha juhul, kui sul on raske kedagi südamest vabaks lasta. Selle harjutuse jaoks on vaja visualiseerida ilusat roosat valgust, mis tuleb ülevalt sinu kroontšakra kaudu südametšakrasse. Vaata, kuidas valgus muutub tugevamaks ning pehmendab valu ja takistusi, mis segavad sul edasi liikumast. Tee seda harjutust iga päev 3-5 minutit, kuni tunned, et enam ei vaja seda.

Alistu ja soovi head!

Tihti on nii, et tema tahab minna, aga sina tahaks, et kõik oleks endine. See on olukord, kus sul tuleb lasta minna ja alistuda. See on põhimõtteliselt ainus võimalus sulle, et saaksid taas õnne tunda. Mitte kunagi ei ole välistatud võimalus, et teie teed ristuvad uuesti, aga kui hoiad seda lootust hinges, siis seda pigem ei juhtu. Lase vabaks, ole tänulik koos veedetud kauni aja eest ning soovi talle head. Kui sul on alguses raske tal minna lasta, siis saada talle armastavat energiat, millega sa teda ümbritsed. Usu, ta tunneb seda ja on varem või hiljem sulle tänulik.

Vaata üle oma hingeleping

Kui sa usud, et meie hinged on meile laenatud, siis peaksid sa ka teadma, et igaühel on oma nn hingeleping. Selles hingelepingus on kirjas kõik lähedasemad suhted, arvatavasti ka see, millele sa praegu mõtled. Kui oskad mediteerida, siis saad mediteerimise käigus küsida universumilt või oma kaitseinglilt näha oma hingelepingut. Seal on kirjas ka see õppetund, miks see inimene sinu ellu saadeti ning miks nüüdseks teie teed on lahku läinud. Kui sa pole mediteerija, siis võta paber ja pliiats ning pane kirja kõik võidud ja kaotused, mida see suhe sulle kaasa tõi. Päeviku pidamine ja oma mõtete ning tunnete kirjapanemine aitab emotsionaalselt terveneda. Kui näed suuremat pilti, siis jõuad paremini ka mõistmisele, miks see lahkuminek sulle vajalik ja hea on. Iga leping kehtib vaid nii kaua, kui suhte kõrgem ülesanne on täidetud. See aga ei tähenda, et kahe hinge vaba soovi korral poleks võimalust uut lepingut sõlmida. 

Hr Õigeid on rohkem, kui sa arvad!

Kui inimene on värskelt lahku läinud või maha jäetud, siis tekib tal tihti tunne, et eelmine partner oli ainus ja õige. Tegelikult ei vasta see tõele. Meil kõigil on päris palju hingesugulasi ja ideaalseid partnereid ning tihti on just nii, et ühe suhte lõpp on märk sellest, et oled oma õppetunni või kogemuse kätte saanud ning jõudnud järgmisele tasemele. Järgmisel tasemel aga ootab sind palju parem valik. Ära hoia kinni mõttest, et tundsid kellegagi midagi väga erilist ning ära jää kinni hingesugulase teemasse. Tihti on nii, et mida suuremat hingesugulust me kellegagi tunneme, seda suurem on tõenäosus, et see suhe ei jää igavesti kestma, sest hingesugulaste eesmärk ei ole oma elu sinu kõrval veeta, vaid aidata sind järgmisele tasemele sinu arengus. Tihti ei tule uus õige suhe sinu ellu kohe peale eelmise purunemist ning seda vaheetappi on üldjuhul vaja selleks, et sa iseendaga kontakti taastaksid või seda tugevdaksid. Keskendu sellele, sest kui sa pole end nn kokku lappinud, siis saad oma ellu ka sarnaseid kokkulappimata partnereid. 

Taasta iseenda tasakaal

Vähemal või rohkemal määral kaotab iga inimene osa endast igasse püsisuhtesse, sest lähedane suhe tähendab alati iseenda avamist ja kohanemist teise inimesega. Kui minnakse lahku, siis tuleb ümber kohaneda ja hakata mõtlema ainult iseendale selle sõna kõige paremas tähenduses. Sinu eesmärgid ja suunad elus võivad üksinda olles muutuda, samuti muutuvad tihti ka senised harjumused – kas või kuidas ja mida hommikuks süüa või kuidas ja kuna reisida. Paratamatult kaasneb iga lähisuhte lõpuga mõni negatiivne emotsioon. Eriti palju aga tekib neid siis, kui üks tahab lahku minna, aga teine ei taha. Kui sa tahad võimalikult kiiresti lahkuminekust taastuda, siis katsu vältida negatiivsete emotsioonide tekkimist eelkõige iseendas, aga ka nende põhjustamist partneris. 

Ära võta isiklikult

Seda võib olla raske teha, aga see on sinu vaimse tasakaalu ja kiire taastumise võti. Mis iganes põhjustel te lahku läksite, pole vaja otsida süüdlast või veelgi enam – end selles süüdistada. Asi ei ole selles, et sel teisel on ilusamad juuksed või sina oled vanem. Asi lihtsalt läks nii, sest see pidi nii minema. Ära mõtle, mida tema võiks mõelda või tunda. Samuti ei peaks sa peale lahkuminekut otsima mingeid sinule suunatud teateid oma endise partneri sotsiaalmeediapostitustest või tundma end halvasti, kui ta enne sind uue kaaslase leiab. Ära võta seda isiklikult, igaühel on oma tee käia. Mõnikord käiakse neid kõrvuti, aga siis jälle mitte. Igaühel on omad õppetunnid sellest elust saada. Isegi siis, kui sulle tundub, et need on teie ühised õppetunnid, on tegelikult teie kummagi jaoks selles lähisuhtes ja ka lahkuminekus erinev õppetund ja eesmärk peidus. 

Ilmunud ajakirjas Buduaar