Reklaam sulgub sekundi pärast

LAURI PEDAJA eksnaine pärast suurt elumuutust: ma mõistan aina paremini …

Buduaar

Gethel Burlaka-Pedaja
Gethel Burlaka-Pedaja — FOTO: Gethel Burlaka-Pedaja/Instagram

Iga asi siin elus juhtub põhjusega ning tegelikult saab iga olukorra alati ka enda kasuks pöörata - kes usub, et see on võimalik, kes mitte ... .

Lauri Pedaja endine kallim Gethel Burlaka-Pedaja tõdeb, et tema elus on paljuski muutunud ja seda kokkuvõttes heas suunas. "Mulle tundub, et ma olen iga päevaga aina teadlikum ja ma arvan, et see on kõige võti. Hea ja halb käivad ikka käsikäes ja ma tunnen, et sellised: “Kuidas sul praegu läheb?” stiilis küsimused ei kõneta mind enam, sest mul läheb päeva jooksul nii mitut erinevat pidi. Aga kõige selle juures ongi just teadlikkus oluline - ma õpin end aina enam mõistma ja vastu võtma ning nägema ka varjukülgi endas, et neid siis lahustada," nendib pisitütre ema.

Gethel sõnab, et ta ei pelga ka masendust ja ka seda tuleb naisel ette. "Luban endal olla sügavas mustas masenduses, sest tean, et põhjast saab ju ainult ülespoole ronida. Või nagu mu isa ütles, siis vahel on seal põhjas üks salaluuk ka, kust saab veel alla koliseda, aga siis saab küll jälle üles ronima hakata."

Suunamudija tõdeb, et tegelikult on ta oma elus jõudnud sinna, kus ta saab öelda, et ta on heas kohas. "Ja ma luban endal nautida ka neid kõrgeid tippe - lasen endal tänaval laulda ja hea loo saatel tantsusamme teha, vahet pole, mis kõrvaltvaatajad mõtlevad. Ma mõistan aina paremini, milline ma oma olemuselt olen, kuidas ma end erinevatel hetkedel toetada saan, mis on minu sütikud. Juba see annab märku, et ma olen niiöelda heas kohas."

Gethel Burlaka-Pedaja
Gethel Burlaka-Pedaja — FOTO: Gethel Burlaka-Pedaja/Instagram