LAURI PEDAJA KIHLATU ütles mehele sõnad, mida sooviks kuulda iga mees

LAURI PEDAJA KIHLATU ütles mehele sõnad, mida sooviks kuulda iga mees
erakogu

Kuigi pikas kooselus kipub tihtipeale teineteise tunnustamine ja igasugused armastusavaldused aina vähemaks jääma, siis tegelikult ei tohiks see nii olla. Komplimendid ja armastuse avaldamine peaks igas suhtes au sees olema.

Hiljuti pani Lauri Pedaja kihlatu sotsiaalmeedias sõnad, mis pea igal mehel pisara silmanurka tooks. Naine kirjutas, et kui Lauri ühel päeval otsustab kogu maise vara müüki panna ning soojale maale elu nautima minna, siis mees ei pea muretsema – Gethel järgneb Laurile kõikjale, sest kodu on seal kus on ka Lauri.

Ta jätkas: “Nii nagu sina, ei suuda ka mina tihti ära imestada, kust oleme tulnud ja kuhu jõudnud. Klubist Prive koduperenaiseks ja -meheks siia segametsa põue. Ulme. Meie ajalugu ja olevik on äge lugu sellest, kuidas kaks inimest on teineteisele loodud. Oleme pidanud korralikult selle suhte nimel töötama, ent läbi tule ja vee ja igasugu muude takistuste oleme ikka tugevate magnetitena teineteise poole tõmmanud. See on nii imeline lugu, mille saatel kunagi laste suhtedraamadele toeks olla.

Nagu sa ka minu kohta hiljuti kirjutasid, kirjutan ma sinu kohta. Sinuga saab kõht kõveras naerda, aga ka tühjaks nutta. Ja siis jälle südamepõhjani armastada, aga ka halliks vihastada. Rõõmustada, kurvastada. Aga neid naeratusi pakud sa mulle siiski nii palju rohkem, et unustan rutuga kõik ”paha”, sest sinuga on nii hea. Tean, et sinuga olen ma kõige tõelisem mina. Sinuga tunnen ma end kõige turvalisemalt. Sinuga saan ma olla kõige avatum. Sa tõstad ja innustad ning oled toeks. Ja sa oled täpselt nii hapu frukt, nagu mina, et me mõlemad teame, et mitte keegi teine ei kannataks meid nii ära, nagu meie teineteist.”

 

Sarnased artiklid