LIHTNE NIPP: JUST NII saad teada, millal keegi viimati seksis

LIHTNE NIPP: JUST NII saad teada, millal keegi viimati seksis

Ajakirja Psychological Science korraldatud uuringust selgus, et kuni 48 tundi peale vahekorda kaunistab vahekorras olnud inimest eriline seksi-järgne kuma. Jah, see, et seksisid, on sulle ka kaks päeva hiljem põhimõtteliselt igale poole kirjutatud.

Ajakirja Psychological Science korraldatud uuringust selgus, et kuni 48 tundi peale vahekorda kaunistab vahekorras olnud inimest eriline seksijärgne kuma. Jah, see, et seksisid, on sulle ka kaks päeva hiljem põhimõtteliselt igale poole kirjutatud.

Uuringu käigus paluti 214 paaril kaks nädalat seksipäevikut pidada. Nad pidid sinna märkima, millal nad seksisid, kui rahule vahekorraga jäid ning kuidas hindavad nad oma suhte olukorda. 

Tulemustest järeldati, et vahekorrajärgne aura on inimeste ümber veel ka 48 tundi hiljem, kolmandaks päevaks see juba hääbub. Uuringus osalenud inimesed olid kaks päeva peale viimast voodimaratoni kõigi oma elu aspektidega tunduvamalt rohkem rahul kui peale 48 tunni möödumist. 

Nii et kui keegi tundub sulle kummaliselt õnnelik, siis nüüd on põhjus teada – see inimene on tõenäoliselt viimase 48 tunni jooksul seksinud!

her.ie

Sarnased artiklid