Lihtne nipp, mis näitab, kas sinu uus peika on usaldusväärne

Lihtne nipp, mis näitab, kas sinu uus peika on usaldusväärne

Iga uus suhe tähendab uut algust ning loomulikult me loodame, et tema ongi see õige. Suhtes on üheks kõige olulisemaks asjaks usaldus – selleta ei jää ükski suhe kestma. Kuidas siis aru saada, kas sinu uus kallim on usaldusväärne või mitte? Siin on lihtne nipp, mille abil on võimalik selgeks teha, kas ta on usaldusväärne partner!

Iga uus suhe tähendab uut algust ning loomulikult me loodame, et tema ongi see õige. Suhtes on üheks kõige olulisemaks asjaks usaldus – selleta ei jää ükski suhe kestma. Kuidas siis aru saada, kas sinu uus kallim on usaldusväärne või mitte?

Siin on lihtne nipp, mille abil on võimalik selgeks teha, kas ta on usaldusväärne partner!

Millised on tema sõbrad, lähedased? 

Kui ta vahetab sõpru nagu sokke ning tal pole ühtegi tõelist sõpra, kellega ta aastaid suhelnud on, siis tasub olla ettevaatlik. Võimalik, et tegu on lihtsalt kinnise inimesega, kes ei taha end avada, ent tegelikult peaks meil kõigil olema vähemalt üks usaldusisik, kellele me kõigest rääkida saame. Pane tähele, kuidas ta oma sõpradest ja tuttavatest räägib – kas sellest jutust kõlab hoolivust, usaldust või lobiseb ta kõik alati välja ning räägib sõpradest nende seljataga takka otsa veel halba ka. Kui ta räägib oma sõpradest taga, siis suure tõenäosusega hakkab ta ka sinust ühel hetkel taga rääkima. 

Kuidas ta oma vanematega suhtleb?

Usaldusväärsed mehed hoiavad ja abistavad oma vanemaid ning on neile igati toeks. Jälgi, kuidas ta oma vanematega räägib, kui tihti ta nendega kohtub. Kuidas nende läbisaamine üleüldiselt on? Kindlasti pane tähele ka seda, kuidas tema vanemad temasse suhtuvad. Kui ta austab ja hoiab oma vanemaid, siis on tegu väärt mehega, kes suure tõenäosusega on ka igati usaldusväärne! 

Allikas: allwomenstalk.com