LIHTNE TÕDE, MIS TULETAB meelde, et ta ei hooli sinust

Inimsuhted on midagi sellist, mis meile kõigile teatud eluetappidel kas siis pea- või hoopis südamevalu ja hingepiinasid valmistavad. Nii mõnigi olukord, eriti armusuhetes  võib osutuda parajaks pähkliks. Selleks, et see pähkel aga läbi pureda, tuleb osata enda vastu ausaks jääda ja aksepteetida olukorda, olenemata sellest, kas see meile meeldib või mitte. Kuigi vahel võib tõde teha haiget, on lõppude lõpuks just tõe tunnistamine  kiireim viis, kuidas  ravida murtud südant. 

Inimsuhted on midagi sellist, mis meile kõigile teatud eluetappidel kas siis pea- või hoopis südamevalu ja hingepiinasid valmistavad. Nii mõnigi olukord, eriti armusuhetes, võib osutuda parajaks pähkliks. Selleks et see pähkel läbi pureda, tuleb osata enda vastu ausaks jääda ja aktsepteerida olukorda, olenemata sellest, kas see meile meeldib või mitte. Kuigi vahel võib tõde teha haiget, on lõppude lõpuks just tõe tunnistamine kiireim viis, kuidas murtud südant ravida

Enamasti on just naistel kombeks luua oma maailmale ümber roosa, hallidest valedest koosnev seebimull. Kaitsekilp, mis tegelikult hoopis hävitab, mitte ei säästa. Pahatihti valetatakse endale, mõeldakse must valgeks ning leitakse sada põhjust ja vabandust, miks teine osapool, kes mingit ehtsat huvi üles ei näita, justkui ikka oleks huvitatud. On olemas miljon erinevat tsenaariumit, kuidas mees oma käitumise läbi märku annab, et sa ei lähe talle grammivõrdki korda. Leidub neid, kes on lihtsalt isekad ja mängivad sihilikult teise inimese tunnetega, kasutades teist poolt kolmanda poole armukadedaks muutmiseks, enda enesehinnangu tõstmiseks või kes teab milleks veel. Võltstunded ja -kavatsused kumavad aga alati selgelt läbi sogase vee. Kui vaid jaguks tahtmist ja tarkust vaadata. Sellisel juhul peaks olukorraga leppimine olema ometigi kergem, kuna see inimene ju on niikuinii mölakas ja miks siis nutta taga kedagi, kes ei vääri pisaraid. Raskem võib olla siis, kui tegu on hea inimesega, kes suhtub sinusse austuse ja viisakusega, kuid ei tunne siiski sama, mis sina. Sa küll meeldid talle, kuid siiski ei teki tunnet, et sa oled see üks ja ainus. Enese piinamine ja ülemõtlemine teemal, miks ta siis ei helista või kirjuta, on aga puhas aja raiskamine. Ükskõik milliseid signaale mees varasemalt ka välja ei oleks saatnud ning milliseid tundeid seeläbi sinus tekitanud, kehtib siinkohal tegelikkuses vaid üks reegel. Kui ta tahaks olla koos sinuga, siis ta oleks koos sinuga. Ta leiaks selleks alati võimaluse, mida ei kummutaks ümber mitte ükski põhjus. Vaikus võib vahel olla üsna vali vastus ning siis ei jää üle muud, kui uus lugu mängima panna ja oma eluga edasi liikuda.  

Buduaar lessonslearndinlife.com artikli põhjal.

Kas sina oskad endale tunnistada, kui mees ei ole sinust huvitatud?