Liina lugu: inetu seksivideo tappis meie suhte

Liina lugu: inetu seksivideo tappis meie suhte

Mina olen Liina (nimi muudetud) ja olen 23-aastane. Olen alati üsna vabameelne olnud. Minu jaoks ei ole kunagi olnud probleem topless rannas käimine või pimedas alasti ujumine ning samasuguse vabameelsusega olen hämmastanud kutte ka oma suhetes. Ilmselt seetõttu ei löönud ma ka põnnama, kui mu nüüdseks endine noormees, kellega selleks ajaks olime kolm kuud koos olnud, tegi ettepaneku meie vahekorda filmida.

Mina olen Liina ja olen 23-aastane. Olen alati üsna vabameelne olnud. Minu jaoks ei ole kunagi olnud probleem topless rannas käimine või pimedas alasti ujumine ning samasuguse vabameelsusega olen hämmastanud kutte ka oma suhetes. Ilmselt seetõttu ei löönud ma ka põnnama, kui mu nüüdseks endine noormees, kellega selleks ajaks olime kolm kuud koos olnud, tegi ettepaneku meie vahekorda filmida.

Olen enda voodivõimete osas vägagi enesekindel ning meievaheline seks oli väga kuum ja kirglik. Samuti armastasime proovida igasuguseid erinevaid poose ja trikke, seega tundus see mõte mulle isegi üsna erutav. Mõeldud, tehtud. Juba järgmisel õhtul olime niiöelda võtteks valmis. Seadsime digikaamera sellisele kõrgusele, et kõik ilusti näha oleks ja asusime asja kallale. Oma mehe eest ma rääkida ei oskaks, aga mina olin nii hetkes, et suutsin seksimise ajal kaamera olemasolu täiesti unustada.

Asjaga lõpetanud, ei suutnud kumbki kauem kannatada ning otsustasime oma sooritust hindama asuda. Päris huvitav perekondlik filmiõhtu, kas pole? Istusime maha, võtsime isegi popkorni ja krõpsud ligi ja asusime vaatama. Paraku see, mis meid ees ootas, oli kõike muud, kui uhkusttekitav. Selgus, et meie näol ei ole just professionaalsete pornostaaridega tegu ning kogu akt nägi kaunis jõle välja. Keha, mille üle olin varem üsnagi uhke olnud, nägi välja paks ja tselluliidine ning noormehe seni vaimustust tekitanud manöövrid paistsid asjatundmatu rahmimisena. Nägime välja nagu kaks kiimas orientatsiooni kaotanud metssiga.

Pärast selle video vaatamist tundsin ennast meeletult ebakindla ning kohmetuna. Hakkasime omavahelisi intiimhetki järjest enam vältima ning neil vähestel kordadel, millal otsustasime seksida, tundus kõik meeletult kohmakas ning mul oli võimatu end oma kehas seksikana tunda. Kogemusest, mis oleks meid lähendama pidanud, oli kujunenud kogemus, mis meie suhte lõpuks rikkus. Vaid kuu hiljem otsustasime lahku minna. Kuigi kumbki meist ei tahtnud tunnistada, milles asi oli, teadsime mõlemad, et meie kirehoos tehtud koduvideo oli meie suhte lõpetanud.

Ma ei ütle, et keegi ei tohiks oma kallimaga seksivideosid teha, aga seda ei maksa ka liialt üle hinnata. Enne tasuks tõsiselt kaaluda, kas te ikka soovite iseennast seksimas näha. Kuigi see võttis üsna pikalt aega, suudan ennast nüüd oma uues suhtes taas seksikana tunda, kuid kaamerad on meie magamistoast kohe päris kindlasti rangelt keelatud.

Buduaarile Liinalt