LOE, MILLINE ALUSPESU mõjub meeste silmis kõige seksikamalt

LOE, MILLINE ALUSPESU mõjub meeste silmis kõige seksikamalt

Punast värvi aluspesu peetakse ligitõmbavaks ja seksikaks, ent nüüd selgub, et meeste silmis ei ole see värv sugugi kõige erootilisem ja kui rääkida naiste aluspesust, siis nad eelistaksid hoopis ühte teist värvitooni. Psühholoogide sõnul on see igati mõistetav!

Punast värvi aluspesu peetakse ligitõmbavaks ja seksikaks, ent nüüd selgub, et meeste silmis ei ole see värv sugugi kõige erootilisem ja kui rääkida naiste aluspesust, siis nad eelistaksid hoopis üht teist värvitooni. Psühholoogide sõnul on see igati mõistetav!

Hiljuti läbiviidud uuringu tulemusena selgus, et mehed peavad kõige seksikamaks aluspesu värviks musta! Enam kui 50% vastanutest tõdes, et punane aluspesu ei mõju nende silmis seksikalt. Psühholoogid leidsid, et see võib olla seotud temperamendiga, mida punane värv endast välja kiirgab ning sageli võib see mehi ka eemale peletada. 

Musta värvi aluspesu pidas kõige seksikamaks 47% vastanutest ning populaarsuselt teisele kohale jäi valge, täpsemalt lumivalge. Valge värv sümboliseerib puhtust, siirust ja ausust ning alateadlikult mõjub see meestele vägagi seksuaalselt.

Uuringust selgus ka see, et näiteks 18% meestest peab roosat värvi aluspesu ebaseksikaks, ent näiteks virsikukarva pehme toon neile meeldib. 

11% vastanutest ütles, et neile ei meeldi üldse nahavärvi pesu ja sinine aluspesu mõjub samuti pigem seksiisu hävitavalt kui ligitõmbavalt. Nimelt pidavat sinine värv saatma mehele alateadlikult signaali, et naine on seksuaalselt kogenematu ja suhtub seksi külmalt.

Allikas: Askmen