LÖÖ NÄRBUNUD SEKSELU taas lõkkele – 5 lihtsat nippi

LÖÖ NÄRBUNUD SEKSELU taas lõkkele – 5 lihtsat nippi

Kuidas närbunud sekselu taas lõkkele puhuda? Siin on viis lihtsat nippi ja ükski neist ei vaja isegi abivahendeid!

1. Rääkige rohkem

Räägi talle, millest sa unistad. Kas oled närvis? Nii on ilmselt temagi. Oma salajaste unistuste jagamine pole lihtne ka neile, kes on kümme aastat koos olnud, kuid see on seda väärt. Ainus tõestatud viis, kuidas paremat seksi saada, on sellest oma kallimaga rääkida. Kui teate üksteise fantaasiaid, võite neid täide viima hakata.

2. Leidke seksi jaoks aega

Kalendrisse seksi jaoks aja broneerimine pole küll väga romantiline, kuid tehke seda siiski. Kui seksi jaoks on aega planeeritud samamoodi nagu näiteks spordi jaoks, siis ei saa sellest kõrvale hiilida. Kuidas oleks esmaspäeval 21.30? See oleks tore algus nädalale, kas poleks!?

3. Katsuge!

Alati ei pea SEDA tegema, selle asemel võib ka niisama teineteist katsuda. Suudelge, katsuge, silitage, puudutage. Küll te teate! Hea ja kuum suudlus võib viia eelmänguni. Eelmäng aga seksini – JES!

4. Midagi uut

Diivanil. Mina all, sina peal. Voodis. Mina all, sina peal. Proovige vahepeal midagi uut. Kuidas oleks köögi või rõduga? Uus koht ja asend lisavad vürtsi.

5. Ärge alahinnake igava seksi jõudu

Igasugune seks on väärt, et seda harrastada. Okei, võibolla see ei ole iga kord nii kuum, kuid tasub end siiski ära. See hoiab seksuaalset pinget ja sädet üleval. Kui jätad seksimise ära “sest pole isu”, võib tagasi rööbastesse minek väga raske olla. Teinekord on siis mehaaniline seks pärast tööpäeva normaalne. Iga kord ei ole vaja punast sekspesu ja fantaasiaid. 

Kui need on kõik järele proovitud, võtke appi muud abinõud. Paaridele, kelle sekselu vajab lõkkele löömist, on olemas igasuguseid abivahendeid. 

 

allikas: Me Naiset