Reklaam sulgub sekundi pärast

“MA OLEN IDEAALNE NAINE TAL – me lihtsalt ei seksi”

Buduaar

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: Anu Hammer

Nõid Kirsti Timmer tõdeb, et kahjuks on paljud naised endiselt arvamusel, et seksivaba suhe ei ole mehe jaoks sugugi probleem.

Nimelt kirjutab ta oma hiljutises blogipostituses järgnevalt: "Kuulsin kunagi pealt kahe naise vestlust. Üks naine rääkis teisele, et tal on muidu ideaalne suhe, aga nad ei ole mehega kolm ja pool aastat seksinud. Naine arvas, et mees ei peta teda, mehel pole aegagi. Mees käib ju trennis ja tal palju hobisid. Teine naine avaldas ikka kahtlust, mees pidi väga ahvatlev välja nägema, kindlasti kellelegi silma jäänud.
“Ei usu, miks ta peaks vasakule vaatama? Kodus on kõik hästi. Soe söök laual, toad korras, pesu pestud-triigitud, laste eest hoolitsetud. Ma olen ideaalne naine tal! Me ei tülitse ka, lihtsalt ei seksi.”
Sõbranna muigas. Mina oleksin tahtnud valju häälega naerda või siis nutta… Kahju hakkas. Jälle üks naine kes varsti mu vastuvõtule tuleb, silmad vees ja ei mõista miks tema mees ta maha jättis?

Mees hakkab enda eest hoolitsema, käib regulaarselt trennis ja tal on väljaspool kodu palju tegemist. Aastaid ei ole kodus naisega seksuaalsuhet … Kes on naine sel juhul? Koduhoidja. Koduabiline. Kokk. Laste ema. Mõnel juhul muutunud lausa mehelegi emaks. Aga kõige olulisem? Naine ei ole enam NAINE.

Kui ikka kodus seksi ei ole, oma fantaasiat rahuldada ei saa, siis rahuldamata see ei jää. Nii on," sõnab Timmer.

Loe ka Kirsti blogist SIIN.