Madame M: Kui enam ei taha oma mehega seksida…

Madame M: Kui enam ei taha oma mehega seksida…

Buduaari uut rubriiki Madame M juhendab suhetes kogenud psühholoogi haridusega 36-aastane Maret Linden, kes on muuhulgas kolme lapse ema, abielus välismaalasega ja elab juba 12 aastat Saksamaal. Maret pakkus Buduaarile oma abi, kuna nägi, et suhteteemad on väga aktuaalsed ning paljud paarid ja perekonnad lagunevad, sest vundament on valesti laotud.
Maret võtab igal nädalal ühe suhte- või seksiteema, millest Buduaaris räägib ja seda lugejate poolt kommentaariks lisatud küsimuste kaudu kommentaaride all edasi arendab. Madame M paneb iga nädal välja ka ühe naiselikult seksika auhinna, milleks sel nädalal on Escada uus parfüüm. Kui lisad kommentaari ja sinna juurde ka oma kontaktandmed, siis võid kingituse endale saada. 

Buduaari uut rubriiki Madame M juhendab suhetes kogenud psühholoogi haridusega 36-aastane Maret Linden, kes on muuhulgas kolme lapse ema, 2 korda abielus välismaalasega ja elab juba 12 aastat Saksamaal. Maret pakkus Buduaarile oma abi, kuna nägi, et suhteteemad on väga aktuaalsed ning paljud paarid ja perekonnad lagunevad, sest vundament on valesti laotud. Maret ei juhenda siiski rubriiki terapeudina või psühholoogina, vaid soovib kommentaariumis luua arutelu, kus üks naine saab õppida teise naise kogemustest. Maret usub, et just see meetod aitab igaühel oma sisemise tõeni jõuda. Eks vaatame, mis sellest välja tuleb nii teie kui Buduaari abiga.

Maret võtab iga nädal ühe suhte- või seksiteema, millest Buduaaris räägib ja seda lugejate poolt kommentaariks lisatud küsimuste kaudu ka edasi arendab. Madame M paneb iga nädal välja ka ühe naiselikult seksika auhinna, milleks sel nädalal on Escada parfüüm. Kui lisad kommentaari ja sinna juurde ka oma kontaktandmed, siis võid kingituse endale saada. 

Madame M:
Igaüks, kes seksist rõõmu tunneb, teab väga hästi, kui oluline roll on seksil paarisuhtes. Ometigi kinnitavad väga paljud paarid, kes koos olnud vähemalt 5 aastat, et seksi roll lähisuhes väheneb iga aastaga. Põhjuseks pole see, et inimesed enam seksida ei tahaks, vaid seks ühe ja sama inimesega ei ole enam pingetpakkuv. Vähene seks ei valmista muret nendele paaridele, kus mõlemad osapooled võrdselt vähe seda soovivad. Kahjuks aga juhtub tihti nii olema, et üks tahab rohkem kui teine. 
Mõned hakkavad voodirõõme mujalt otsima ning jätkavad rahuliku südamega ka senist kooselu, teised jällegi loobuvad seksist või teevad seda korra kuus. Ühed seksivad nii, et ühel on hea ja teine (üldjuhul siis naine) teeb seda peaaegu et vastumeelselt. Mõni tõmbub endasse või rahuldab end ise. Osad jälle hakkavad seksuaalkire jahtumise vastu võitlema, otsides kõikvõimalikku abi alustades seksimängudest ja swingimisest ning lõpetades terapeutidega. Paljud otsustavad hoopis lahku minna, et siis taas uue inimesega neid rõõme nautida. Siinjuurde ei olegi vist õiget ja valet vastust. Kõik vastused on õiged, kui see sind õnnelikuks teeb. Paraku alati siiski ei tee.

Kuidas oled sina, armas lugeja, käitunud selles olukorras, kus suhtest on kadunud seksuaalne tõmme? Mis on olnud selle põhjuseks ja kas oled suutnud seda tagasi oma paarisuhtesse tuua või oled lahku läinud? Kas seksist väsisid ära sina, või väsiti hoopis sinust ära? KAS SEKS ON PAARISUHTE ALUS?
Räägime edasi sel teemal Buduaari kommentaariumis:

 

Madame M kommentaariumi auhinna Escada S parfüümi võitis kasutaja Nupzu. Auhinna saab kätte Buduaari kontorist.