MALLUKAS AVALDAS TÕE seoses oma eksabikaasa Kardo ja tema ekspruudi Heleryga

MALLUKAS AVALDAS TÕE seoses oma eksabikaasa Kardo ja tema ekspruudi Heleryga
Instagram/mallukaz

Blogija Mallukas on tänaseks ametlikult lahutatud oma laste isast Kardo Treimannist, kes on ühtlasi varasemalt suhtes olnud “Kallid kalorid” osaleja Helery Tõkke ehk Teelega.

Mõni aeg tagasi käis Kardo “Duubli” saates, kus ta kohtus üle kaheksa aasta Heleryga ning koos lahati ka suhteid ja seda, kuidas Mallukas sellesse suhtus, et just Helery oli Kardo pruut enne teda.

Saates tõdes Kardo, et kui ta veel Mallukaga koos elas, siis tuli Helery vahel jutuks tõesti, sest ta tegi endiselt nii Malluka kui ka Kardo teemal YouTube videosid ning süüdistas avalikult Mallukat, et viimane ta elu ära rikkus. Nimelt olevat Mallukas antud teemal kodus korduvalt ka draamat tekitanud.

Nüüd aga uuriti Malluka enda käest, et mida tema üldse sellest arvab, et Kardo “Duublis” käis ja nende suhtest rääkis. Naise arvamus on järgnev: “Tead, ma ei tea, miks ta seda tegi või sinna läks, aga see minu asi või otsustada ei ole. Vaatasin küll imestusega, et ma väidetavalt “tekitasin kodus draamat” Helery teemal. Ei teagi, mida kosta selliste väidete peale. Ühesõnaga alguses olin veist pettunud, aga siis sain üle,” tõdeb Mallukas, et enda arvates ta sel teemal kodus draamasid ei teinud.

Sarnased artiklid