Marguse kiri: kasutan suhetes täpset planeerimist ja piisavalt valesid

Marguse kiri: kasutan suhetes täpset planeerimist ja piisavalt valesid

Buduaari postkasti potsatas kiri mehelt, kes ise nimetab ennast teist noorust nautivaks Marguseks. Tegemist on mehega, kes kaob silmarõõmu elust kohe, kui viimane soovib temaga pesa punuma hakata. Ometigi vajab ka tema mõnikord naiselikku hoolt ja armastust. 

Buduaari postkasti potsatas kiri mehelt, kes ise nimetab ennast teist noorust nautivaks Marguseks. Tegemist on mehega, kes kaob silmarõõmu elust kohe, kui viimane soovib temaga pesa punuma hakata. Ometigi vajab ka tema mõnikord naiselikku hoolt ja armastust. Kuidas ta seda siis saab? Mehel on välja mõeldud skeem, mida ta juba aastaid praktiseerinud on. Võibolla oled ka sina oma elus mõne taolise mehega kokku pidanud puutuma? Loe ja saa teada…

 

Marguse kiri on järgnev: 

 

Tere!

Viimasest valusast lahkuminekust on tänaseks omajagu aega möödas. Olen jõudnud järeldusele, et vältimaks edaspidi ise haiget saamist ja kellelegi haiget tegemist, on parem pikaajalisse suhtesse üldse mitte ronida. Mida aeg edasi, seda rohkem mulle selline eluviis meeldib – olen iseenda, oma aja ja raha täielik peremees. Kuid loomulikult on sellisel elul omad miinused – aeg-ajalt tahaks ikkagi hellust, hoolt, armumist… Kuid ma tean juba ette, et ühel päeval saaks see minu jaoks taas läbi.

Nüüdseks olen välja töötanud sellise hea süsteemi, mis minu vajadused rahuldab ja samas väga mu kaaslasele haiget ei tee – vähemalt ma arvan nii. Mõte seisneb selles, et tutvudes naisterahvaga, jätan endast võimalikult salapärase mulje, olen palju ära, kui tulen, olen meeletult hoolitsev, täidan pisimadki soovid, kuid kaon sama kiirelt kui tulin, tuues ettekäändeks töö, kohustused ja muu sellise. Kui kõik läheb plaanipäraselt, on näitsik armunud ja minule on seega kindlustatud jäägitu tähelepanu – minu eesmärk on täidetud! Mul on tähelepanu, hoolitsus, seks. Boonusena võib tuua veel sellegi, et selliseid suhteid saab samaaegselt olla mitu.

Varem või hiljem jõuab iga suhe etappi, mis minu plaanist aga juba välja jääb. Päevakorda kerkib kooselu, pere loomine – asjad, mida ma enam ei taha. Siis tulebki aeg, kui toon ettekäändeks töö või mingid muud minust mitteolenevad asjaolud (mis iganes hetkel töötavat tundub) ning kaon vaikselt sinna, kust tulin.

Me kõik kasutame üksteist oma eesmärkide saavutamiseks ära. Olenemata soost või millest iganes. Iga naine punub pesa või tahab seda mingil hetkel teha. Nii mõnigi kord olen kuulnud juttu, et aitab meestest! Ei kunagi enam! Kuid ükski naine ei mõtle seda tõsiselt. Mina omakorda üritan pereelu vältida. Naised kasutavad oma eesmärgini jõudmiseks sõbrannadelt või foorumipostitustest saadud tarkust, mossitamist ning pisaraid. Mina omakorda täpset planeerimist ja piisavas koguses valesid. Lõppude lõpuks – vale pole vale seni, kuni see välja ei tule.

Kokkuvõttes saab igaüks midagi positiivset – mina oma ajutise suhte, naisterahvale jääb loodetavasti ilus mälestus ja lootus, et ükskord olud paranevad ja me kohtume taas. Seda seniks, kuni ei teki uut printsi, keda samasuguste armunud silmadega vaadatakse.

Selline lugu. Tahaksin väga teada, mida arvavad just naisterahvad selliste suhete kohta? Kui paljud naistest eeldavad, et kõik mehed just niiviisi käituvadki või kui palju on veel jäänud neid, kes julgevad pea ees romantikasse sukelduda? 

Heade soovidega

Margus 

 

Kuna mees soovis naiste arvamust, siis seda ta ka saab! Andsime Marguse kirja lugeda ühele 26aastasele vallalisele naisele. Selline oli tema reaktsioon: 

“Oh jumal küll! See mees tunnistas ju põhimõtteliselt üles, et ta teeb meelega naistele haiget! Kui inimene soovib sellist suhet, kust saab ainult seksi ja vahetevahel ka muud hellust, siis tuleks see kohe suhte alguses kokku leppida – siis jääks ka selle mehe olematu südametunnistus puhtaks. 

Alati tuleks mängida avatud kaartidega, sest valed tulevad lõpuks nagunii välja. Päris tore oleks, kui mees valiks õndsas teadmatuses enda uueks ohvriks näiteks mõne varasemalt ärakasutatud naise sõbranna! Milleks seda vaja on? Pigem öelda kohe välja, et ma olen sulle valmis pakkuma seda ja seda, aga vot neid asju minu käest ei saa! Aga see tüüp on küll täielik tropp – mõelda ainult, kui palju südameid ta murdnud on?!

Ma olen sada protsenti kindel, et on olemas ka selliseid naisi, kes tahavadki pealiskaudseid suhteid, kuid kindlasti ei tohiks mängida nendega, kes tahavad midagi enamat! Nii võib see üks idioot ära rikkuda naise unistuse ja lootuse leida kunagi hea mees, kes teda tõeliselt armastaks.”

 

Kui ka sinul on selle loo kohta oma arvamus, siis pane see julgelt kommentaariumisse kirja! 

 

Buduaar.ee