Mees paljastab: 3 asja, mida mehed naiste ees häbenevad

Mees paljastab: 3 asja, mida mehed naiste ees häbenevad

Naiste silme all võivad mehed küll väga macholikult käituda, ent tegelikult on igas mehes peidus ka naiselik pool. Sellel naiselikul poolel on mõned sellised harjumused, millest nad avalikult rääkida ei taha – seda tunnistab kolumnist Frank Kobola, kes kirjutab seksist, meestest ja sellest, mismoodi mehed mõtlevad. Allpool on välja toodud 3 asja, mida mehed teevad ja mille üle nad tegelikult häbi tunnevad. Lisatud on ka Franki kommentaarid.

Naiste silme all võivad mehed küll väga macho’likult käituda, ent tegelikult on igas mehes peidus ka naiselik pool. Sellel naiselikul poolel on mõned sellised harjumused, millest nad avalikult rääkida ei taha – seda tunnistab kolumnist Frank Kobola, kes kirjutab seksist, meestest ja sellest, mismoodi mehed mõtlevad.

Allpool on välja toodud 3 asja, mida mehed teevad ja mille üle nad tegelikult häbi tunnevad. Lisatud on ka Franki kommentaarid.

1. Pesukäsna, hügieenilise huulepulga ja ravitoimega šampooni omamine!

Franki kommentaar: paljud mehed kasutavad duši all käies pesukäsna, ka mina teen seda ja kuigi ma pean seda täiesti normaalseks, siis ma ei tahaks, et naine, kellega olen äsja tuttavaks saanud, seda teaks. Kui ta külla tuleb, peidan pesukäsna ära, sest kunagi ei tea, mida naised sellest arvata võivad. Ka hügieenilise huulepulga ja ravišampooniga on samad lood – ma kasutan neid regulaarselt, aga ma ei tee seda kunagi naiste silme all, sest see tundub kuidagi piinlik. 

2. Eksnaistelt saadud vanad armastuskirjad!

Franki kommentaar: ma hoian oma eksnaistelt saadud armastuskirju alles ja viimane asi, mida ma tahaksin, on see, et mõni teine naine neid kunagi näeb. Samas üks põhjus, miks kõik need kirjad ikka veel alles on, seisneb ka selles, et ma olen üks kuradima kehv koristaja või siis tegelikult ma peaaegu ei koristagi. Seega naised, ma ei hoia neid kirju alles sellepärast, et ma neid naisi ikka veel armastan ja täpselt sama kehtib suure tõenäosusega ka teiste meeste puhul. Nad võivad igasugu asju alles hoida, mis nad oma eksidelt saanud on, see ei tähenda tegelikult mitte midagi. 

3. Õrna aroomiga kehalosjooni omamine!

Franki kommentaar: kehalosjooniga on sellised lood, et mehed kasutavad seda sageli pihku peksmisel ja siis vahel muidugi kuivade küünarnukkide või kandade kreemitamiseks. Kui sa näed mehe kodus hästi lõhnavat kehakreemi, ära esita küsimusi. Ja kui seal lähedal on ajakirjad, kus poseerivad paljad naised, siis ära lihtsalt tee välja, sa tead niikuinii, milleks neid vaja on. Me ei taha sellest ühegi naisega avalikult rääkida … 

Allikas: redbookmag.com

Toimetas: Karin Karu