Mees paljastab: 6 asja, mida naised meeste kohta teadma peaksid

Mees paljastab: 6 asja, mida naised meeste kohta teadma peaksid

Mehed ei ole just kõige suuremad rääkijad ning oma emotsioone ei näita nad samuti välja. Sellegipoolest on mõningad asjad, mida nad tahavad, et naised nende kohta teaksid ning veebiportaali redbookmag.com seksikolumnist Frank Kobola otsustas sel teemal suu lahti teha. Frank tõi välja 6 punkti, mida naised meeste kohta teada võiksid. Siin on Franki 6 punkti ning tema kommentaarid:

Mehed ei ole just kõige suuremad rääkijad ning oma emotsioone ei näita nad samuti välja. Sellegipoolest on mõningad asjad, mida nad tahavad, et naised nende kohta teaksid ning veebiportaali redbookmag.com seksikolumnist Frank Kobola otsustas sel teemal suu lahti teha. Frank tõi välja 6 punkti, mida naised meeste kohta teada võiksid.

Siin on Franki 6 punkti ning tema kommentaarid:

1. Ka mehed muutuvad vahel üliemotsionaalseks, nad lihtsalt elavad seda teistmoodi välja.

Frank kommentaar: kui mees muutub emotsionaalseks, siis ta ei vaata telekast romantilisi filme, vaid läheb jõusaali, et ennast välja elada. Kui see ei mõju, siis ta läheb koju ja vaatab armastusest nõretavaid filme ja võibolla isegi poetab pisara – salaja muidugi.

2. Kui mees ütleb naisele, et ta näeb ilma meigita hea välja, siis ta mõtleb seda alati tõsiselt.

Franki kommentaar: kui ma ütlen naisele, et ta on ilus ka ilma meigita, siis ma ei valeta. Kui ma aga leian, et ta ei näe ilma meigita hea välja, siis ma viilin vastusest kõrvale – nii lihtne see ongi. 

3. Mehed käituvad vahel ülbelt ja vastikult, sest nad tunnevad end ebakindlalt. 

Franki kommentaar: kui meile meeldib mõni naine, kes tundub olevat võibolla et liigagi ilus, siis see muudab meid ebakindlaks. Me tahame talle head esmamuljet jätta, aga kuna me tunneme end relvituna, siis me võime vahel ülbelt käituda, kuigi me tegelikult ei ole seda. Mida ilusam naine, seda raskem on tema juuresolekul normaalseks jääda, sest soov endast väga head muljet jätta, on meeletu. Naised võiksid vahel meile vastu tulla ja meid siinkohal mõista.

4. Ka mehed tunnevad end oma kehas ebakindlalt.

Franki kommentaar: kõikidel meestel on oma välimusega seoses vähemalt üks kompleks – hirm kiilakaks jääda, õllekõht, probleemid peenisega. Erinevalt naistest mehed lihtsalt ei räägi nendest teemadest avalikult. Sellepärast võibki tunduda justkui meil poleks ühtegi probleemi oma välimusega seoses.

5. Mehed ei karda tõsisesse suhtesse astumist, see on puhas müüt!

Franki kommentaar: me lihtsalt ei suhtu sellesse nii nagu naised. Kui mulle naine väga meeldib, me käime väljas ja sellest areneb suhe, me kolime kokku, siis see on suurepärane. Ma lihtsalt ei tunne vajadust igast suhte etapist detailselt rääkida ja asju nii-öelda paika panna, et mis me nüüd oleme jne. Kui ma olen armunud ja õnnelikus suhtes, siis nii ongi. Sel teemal ei pea nii palju rääkima, las mõni asi liigub omasoodu.

6. Isegi kui mehed ei taha naise vanematega palju aega koos veeta, siis see ei tähenda, et nad meile ei meeldiks.

Franki kommentaar: me tunneme end naise vanemate juuresolekul lihtsalt ebamugavalt ja pinges, vähemalt suhte algusaastatel on see kindlasti nii. Ükski mees ei tahaks oma naise vanematele halba muljet jätta ja juba see, et nad teavad, et ma magan nende tütrega, muudab olukorra mehe jaoks väga kummaliseks ja seda halvas mõttes.

Allikas: redbookmag.com