Mees paljastab: veidrad pisiasjad, mis naise vastupandamatuks muudavad

Karaokelaval laulab kurguni riietatud naine, kellel puudub igasugune muusikaline kuulmine. Tundub jube? Tuleb välja, et vastupidi- selline asi on meeste meelest seksikas! Los Angeleses elav Jack paljastas ajakirjale Glamour, millised veidrad detailid muudavad ühe naise meeste jaoks täiesti vastupandamatuks. Järgnevad üksteist punkti tunduvad esialgu küll üllatavad, kuid tasuvad sellegi poolest proovimist. 

Karaokelaval laulab kurguni riietatud naine, kellel puudub igasugune muusikaline kuulmine. Tundub jube? Tuleb välja, et vastupidi – selline asi on meeste meelest seksikas! Los Angeleses elav Jack paljastas ajakirjale Glamour, millised veidrad detailid muudavad ühe naise meeste jaoks täiesti vastupandamatuks. Järgnevad üksteist punkti tunduvad esialgu küll üllatavad, kuid tasuvad sellegi poolest proovimist. 

1. Musta värvi sukkpüksid või sukad. Tuleb välja, et mitte kõik mehed ei suuda neil vahet teha … 

2. Naine, kes oskab tsiteerida populaarseid raamatuid või filme. Totaalselt seksikas! 

3. Ka vaimukad tekstisõnumid ning e-mailid kuuluvad nimekirja. 

4. Vastupandamatu on ka see, kui naine teab mehe muusikaeelistusi. Oskab rääkida nendest artistidest ning sellega seonduvast ajaloost. 

5. Naised, kes julgevad burgereid süüa. Eelistatult just neid vanakooli burgereid, mis tekitavad jubeda segaduse. 

6. Keskendunud naine võtab samuti mehe jalust nõrgaks. Pole vahet, kas oled parasjagu lugemas või teed endale pediküüri. Peaasi, et sinu näost saaks välja lugeda, et sul on hetkel kiire. 

7. Naine, kes postitab Instagrami ka muid pilte, kui ainult selfie´sid. Mõni foto ägedast ehitisest või siis hoopis põnev õhtune taevas – need näitavad, et oled uudishimulik ja tunned huvi ka muude asjade vastu kui pelgalt enda välimus. 

8. Naisel peab olema hea karjäär. Hullumeelselt tempokas tööelu vihjab intelligentsusele. Boonuspunkte saavad need, kes oma tööd armastavad. 

9. Naisel peaks olema riidekapis ka üks paar väga vanu teksapükse, mis on juba ammu moest läinud. Selliseid, mille võiks põhimõtteliselt kohe prügisse visata. Kui naine neid kannab, siis see mõjub meestele väga erutavalt. 

10. Vastupandamatu on ka see, kui naine läheb mehe ettepanekutega kaasa. Kasuta tema küsimustele vastamisel rohkem “Jah, miks mitte!”, kui “Ei, ma ei tea …”. Naisel peaks olema isu uute kogemuste ning seikluste järele. 

11. Naine, kes oskab oma kaaslase naljatledes paika panna, on väga hinnatud. See näitab mehele, et ta on leidnud võrdse vastase, mis teeb koos veedetava aja omakorda põnevamaks. 

 

“Loomulikult ei sisalda see nimekiri kõiki punkte. Sel juhul peaks siia kirja panema veel põhimõtteliselt kõik naise kehaosad, silmad ja juuksed … Üks olulistest asjadest on veel intiimsus. Teadmine, et naine paljastab mulle enda kohta midagi, mida keegi teine ei näe või ei ole kunagi kuulnud. See on täiesti vastupandamatu,” lisab Jack. 

 

Glamour.com