MEES ÜTLEB, et ei saa seksida, sest ma pole enam ilus

Shutterstock

lugejakiri

Mulle on nüüd kohale jõudnud, miks mehed naisi uute vastu vahetavad. Sest nad ei suuda leppida asjaoluga, et naised  muutuvad.

Nii nad siis võtavad uue naise ja loodavad, et naine on kogu elu samasugune 20aastane. Kui selgub, et naine muutub füüsiliselt, siis enam see naine ei sobi.

Minu mees keeldub seksist, sest ma ei näe tema sõnul endine välja. Oleme koos olnud 6 aastat, kolm aastat pole seksinud. Mees ütleb, et ta ei taha minuga seksida, sest ma pole enam nii ilus nagu varem. Et ma võiksin end käsile võtta ja vormi ajada. Ta ütleb, et kellegi teisega ka ei seksi ja rahudab end ise.  Jah, tunnistan, et olen kaalus juurde võtnud 7kg aga seda pole otseselt näha ja kannan endiselt S riideid. Keegi teine ka ei leia, et ma oleksin paks ja mind ennast see ka ei häiri. Loomulikult ma tahaksin kaalust alla võtta, jälgin toitumist ja olen aktiivne, aga kaal niisama ei lange. Ma lihtsalt pole enam 20aastase kehaga. Võib olla olin enne isegi liiga peenike.

Mees ise käib jõusaalis ja ma kahtlustan, et ta on hakanud mind võrdlema jõusaalibeibedega, kes on igast otsast trimmis ja seksikad. Ma läheksin ka hea meelega jõusaali, aga  tööpäevad on pikad ja peale tööd tegelen lapsega (eelmisest suhtest).

Kas teie meelest olen ma paks, kui ma olen 172cm pikk ja kaalun 63kg? Kas ma peaksin sellise mehe maha jätma, või on siin midagi võimalik ette võtta, et suhe korda saada?

Elina
Buduaari lugejakiri