MEES VALETAB? 5 MÄRKI, et tegemist ei ole lihtsalt tavalise sõbrannaga

MEES VALETAB? 5 MÄRKI, et tegemist ei ole lihtsalt tavalise sõbrannaga

Kas meeste ja naiste vaheline sõprus on võimalik? Muidugi! Aga mõnikord võivad asjad sellest hoolimata pisut teistsuguse pöörde võtta ning pelgalt sõprusest võib kasvada midagi palju suuremat. Siin on viis põhilist ohumärki!

Kas meeste- ja naistevaheline sõprus on võimalik? Muidugi! Aga mõnikord võivad asjad sellest hoolimata pisut teistsuguse pöörde võtta ning pelgalt sõprusest võib kasvada midagi palju suuremat. Siin on viis põhilist ohumärki!

Sa ei näe seda sõbrannat kunagi. 

Mees teeb ükskõik mida, et te kaks jumala eest ei kohtuks. Ta on ilmselt mures, et saaksid teda sõbrannaga koos nähes kohe aru, mis nende vahel tegelikult toimub. 

Kui sa ütled, et oled mures, siis ta naerab su välja. 

“Ei, kallis, ta on lihtsalt hea sõbranna, ära muretse!” See võibki nii olla. Aga kui sa julged nende suhte kohta täpsemaid küsimusi esitada, siis need jäävad alati vastuseta – äärmisel juhul naerab mees su lihtsalt välja või vastupidi, tõmbab tõsise tülitormi üles. 

Ta teeb sellele naisele kingitusi. 

Kui ta tema peale raha kulutab, siis tahab ta naisele muljet avaldada. See on ilmselt kõige suurem punane lipp! 

Nad veedavad palju aega koos. Väga-väga palju!

Nad jutustavad telefonitsi, saadavad sõnumeid, käivad kohvil ja kinos – nad suhtlevad teineteisega põhimõtteliselt kogu aeg. Jah, sõbrad peavadki koos aega veetma, aga kui mees eelistab oma aega sinu asemel tema peale kulutada, siis ei ole kindlasti tegemist pelgalt sõbrannaga.

Ta kritiseerib sõbranna meestuttavaid. 

Sõbrad kaitsevad üksteist. Kui midagi halba juhtub, siis ollakse teineteise jaoks alati olemas. Aga kui su mees hakkab kodus äkitselt sellest rääkima, kui jube mees tema sõbrannal parasjagu on, siis on tema huvi tolle suhteelu suunas kahtlaselt suur. 

womenworking.com

Sarnased artiklid