MEESTE INTIIMELU 5 suurimat probleemi

MEESTE INTIIMELU 5 suurimat probleemi

Uroloog Joseph Sonstein rääkis lähemalt meeste intiimeluga seonduvatest muredest ehk siis tõi välja kõige levinumad mured, mida meestel esineb.

Tegemist on probleemidega, millest avalikult muidugi ei räägita.

Millised on siis meeste intiimeluga seonduvad suurimad probleemid?

1. Hilinev seemnevedelik

Mõnikord võib mehel alles mõni aeg pärast ejakulatsiooni erituda veel üks lisakogus spermat. Dr. Sonstein seletab, et põhjus on siinkohal tegelikult üsnagi loogiline. Nimelt on sperma kleepuv ja veniv, mis tähendab, et gravitatsioonil võib lihtsalt kauem aega kuluda, et kogu sperma kusitist välja viia.

2. Külmas kahanemine

Mehe munandikott ripub tema kehast väljapool kindla põhjusega – sperma tootmiseks on organismil vaja kindlat temperatuuri. Munandikotis asuvad lihased tõmbuvad külma temperatuuri käes aga kehale ligemale ja see kokkutõmbumine mõjub omakorda ka peenise lihasele ja kudedele. Nii tekibki kahanemine.

3. Märjad unenäod

Uneajal meeste testosteroonitase tõuseb ja see omakorda võib kaasa tuua niiöelda “märjad unenäod” ehk siis mees saab uneajal orgasmi ja tekib seemnepurse. Seda esineb enamasti küll noorukitel, kuid pole välistatud ka keskealiste meeste puhul.

4. Lõtv peenis väga väike

Mõnel mehel on peenis normaalolekus ehk siis mitte erekteerunud olekus tunduvalt väikesem kui teistel. Sinna ei saa midagi parata, sest tegemist on geneetilise eripäraga.

5. Ebaõnnestunud vahekord

Seda nimetatakse situatsioonist tulenevaks erektsioonihäireks, kui mehel mõnikord voodis lihtsalt ei tõuse. Enamus mehi on seda vähemalt korra kogenud, ütleb dr. Sonstein ning lisab, et tavaliselt on see seotud stressi või suhteprobleemiga. Surve, ärevus, stress – need tegurid võivad kaasa tuua ebaõnnestunud erektsiooni.

Sarnased artiklid