MEESTE SEKSIELU kohta tehti hämmastav paljastus

3 kommentaari
MEESTE SEKSIELU kohta tehti hämmastav paljastus

Mehed armastavad seksi ning tihtipeale seostab vastassugupool seda pigem füüsilise aktina, kui hingelise sidemena ehk siis teisisõnu suur osa mehi ei vaja selleks armastust, et head seksi nautida. Hiljuti tegid teadlased meeste seksieluga seoses aga üsnagi ootamatu avastuse, mis iseenesest selgitab nii mõndagi.

Mehed armastavad seksi ning tihtipeale seostab vastassugupool seda pigem füüsilise akti kui hingelise sidemega ehk siis teisisõnu suur osa mehi ei vaja selleks armastust, et head seksi nautida. Hiljuti tegid teadlased meeste seksieluga seoses aga üsnagi ootamatu avastuse, mis iseenesest selgitab nii mõndagi.

Nimelt on teadlased jõudnud järeldusele, et mehed, kellel on stabiilne seksuaalelu ehk üks kindel partner, on tööalaselt edukamad ning jõuavad karjääriredelil kõrgemale kui mehed, kes eelistavad vallalise elu.

Regulaarne seksielu ja kindel partner annavad mehele alateadlikult kindlustunde, mis omakorda aitab pingeid maandada ning tööl edukam olla. Neil on parem tuju, nad jõuavad rohkem ning saavutavad eesmärke kergemini. Ühest küljest on tegu psühholoogilise mõjutusega, ent teisalt on asi ka puhtalt füüsiline – regulaarne seksuaalelu tähendab, et organismi jõuab rohkem õnnehormoone, mis mõjutavad meeleolu.

Kui mehel on kindel kaaslane ja aktiivne seksuaalelu, siis on ta edukam ka oma töös.

Allikas: huffingtonpost

 

Sarnased artiklid