MEESTE SEKSIHOROSKOOP: mida nad magamistoas oma naiselt tahavad?

3 kommentaari
MEESTE SEKSIHOROSKOOP: mida nad magamistoas oma naiselt tahavad?

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad iseloomujooned, mis neid eluteel mõjutavad ning valikute tegemisel suunavad. Kui teemaks on seksuaalsus, siis ka selles valdkonnas on iga tähemärk erinev ning sellest tulenevalt on neil kindlad eripärad, millest nad teistele ei räägi.

Allpool on välja toodud kõik kaksteist tähemärki ning nende salajased seksuaalsed eelistused:

JÄÄR 

Jäär unistab seksist vabas looduses, kus on oht vahele jääda ning kõik käib spontaanselt. 

SÕNN

Sõnn tahab, et teda üllatatakse – suuseks ootamatus kohas mõjub talle tõeliselt erutavalt ja võid kindel olla, et ta tänab sind selle eest.

KAKSIKUD 

Kaksikud tahavad kirglikku seksi, kuhu on kaasatud erutavaid mänguasju – käerauad, suled, piits ja kuum šokolaad on alati kindla peale minek.

VÄHK 

Vähk tahab kuuma seksi ja seda mitte magamistoas, vaid hoopis kusagil mujal. Näiteks kuumal rannaliival. Hilisõhtune piknik suvisel ajal on ideaalne.

LÕVI 

Lõvi tahab, et sa ise seksi alustaksid ja talle üllatuse valmistaksid. Seksivideo on asi, millest ta alati salamisi on unistanud.

NEITSI 

Neitsi tahab voodis ise domineerida ja sulle laksu anda. Näita välja, et see sobib sulle ja lase tal endaga mängida.

KAALUD 

Kaalud tahavad voodis rollimänge proovida. Mine tema ideega kaasa ja võid kindel olla, et sa ei unusta seda kogemust mitte kunagi.

SKORPION 

Skorpion tahab sidumismänge proovida ja seda kahepoolselt. Lase ennast kinni siduda ning eruta teda, kui oled ise tema voodi külge aheldanud. 

AMBUR 

Ambur tahaks proovida seksi kahe naisega. Kui sa kingid talle selle võimaluse ja oled ise sellega nõus, muutub teie seksielu palju erutavamaks.

KALJUKITS 

Kaljukits seostaks heameelega toidu ja seksi omavahel – kuum šokolaad, austrid, vein. Pikk ja romantiline õhtu, kus eelmäng kestab tundide viisi.

VEEVALAJA 

Veevalaja armastab ootamatuid kähkukaid täiesti ebareaalsetes kohtades – bensiinijaama tualettruumis, pargis, sünnipäeval.

KALAD 

Kalade märk ei oma suuri seksuaalfantaasiaid, ent siiski tahaksid nad proovida seksi köögis ja vannitoas. Sellega asi enamasti ka piirdub.

 

Allikas: yourtango

Sarnased artiklid