Meeste turn off: liiga palju parfüümi ja pikad küüned!

Meeste turn off: liiga palju parfüümi ja pikad küüned!

On sadu asju, mis meestele naiste juures võivad turn off’ina mõjuda, kuid kas teadsid, et ka sinu pikad kunstküüned või suur parfüümipilv võivad turn off‘iks osutuda? Allwomanstalk.com toob sinuni kaheksa turn off’i, millest sa siiani teadlik polnud.    

On asju, mis meestele naiste juures võivad turn off’ina mõjuda, kuid kas teadsid, et ka sinu pikad kunstküüned või suur parfüümipilv võivad turn off‘iks osutuda? Allwomanstalk.com toob sinuni kaheksa turn off’i, millest sa siiani teadlik polnud.

1. Pikad küüned. Kui arvasid siiani, et sinu kallim peab neid kulliküüsi seksikateks, siis pead nüüd pettuma. Selgus, et meestele meeldivad hoopis loomulikud  ja lühikesed küüned, mis ei kriibi ega kraabi.

2. Parfüümiga liialdamine. Ajal, mil sina oma uue parfüümi lõhnast küll ei saa, võib sinu kallim tõsist vaeva näha tubade tuulutamisega, kui sa tema juurest lahkunud oled. Parfüümi kandmine on küll äärmiselt tore, kuid teinekord vaata, et peale piserdamist midagi ikka pudelisse ka jääks!

3. Meeleheide. Asi, mida kõik mehed vihkavad, on meeleheide. Naine, kes sõna otses mõttes ripub küljes ning kuulutab igal sammul oma armastust ja seda, et ei oska ilma temata enam elada, on iga mehe jaoks liig. Meestele meeldivad naised, kes on iseseisvad ja vajavad abi vaid siis, kui nad tõesti ise hakkama ei saa.

4. Lolli mängimine. Kui sinu meelest on nunnu mängida rumalat tüdrukut, siis tea, et enamus meeste jaoks on see tõeline turn off. Meestele meeldivad naised, kes on arkukad ja kel on oma arvamus.

5. Ära räägi oma eksist. Kui sa temast räägid, siis on selge, et sa tunned tema vastu ikka veel midagi. Ja kui ei tunne, siis miks peaksid temast rääkima?

6. “Liiga lihtsad tüdrukud”. Siinkohal ei räägi me ainult seksist. Meestele meeldib salapära, neile meeldivad naised, kes ei räägi kohe esimesel kohtingul ära kõiki oma südamesaladusi. Kui tahad muljet avaldada, siis mõju salapärasena.

7. Liigne hoolitsus. Mees suudab teha oma otsuseid just nii, nagu sina suudad ise enda eest mõelda. Seepärast ei ole sul vaja muutuda tema emaks ning tema eest otsustada.

8. Ebaviisakus. Meestele ei meeldi naised, kes näevad kõiges vaid halba ning käituvad kõigiga ebaviisakalt. Kui sul on halb päev, siis ära ela seda teiste peal välja.

allwomanstalk.com

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid