Meeste turn off nr.3: naised, kes teesklevad

"Mind häirib see, et minu naine algatab nii harva seksi, sest ma tunnen end seetõttu agressorina ja ta võib mind alati tagasi lükata."

"Tegelikult tundub mulle, et minu girlfriend katsetab mind suurel määral, sest tema ei lähene mulle peaaegu kunagi - ta ootab kuni mina talle lähenen. Vahel ma tean, et ta tahab mind, aga ometi ei tee ta esimest sammu ja see solvab mind."

 

“Mind häirib see, et minu naine algatab nii harva seksi, sest ma tunnen end seetõttu agressorina ja ta võib mind alati tagasi lükata.”

“Tegelikult tundub mulle, et minu girlfriend katsetab mind suurel määral, sest tema ei lähene mulle peaaegu kunagi – ta ootab kuni mina talle lähenen. Vahel ma tean, et ta tahab mind, aga ometi ei tee ta esimest sammu ja see solvab mind.”

” Ma ei salli, kui mu naine armatsemise ajal käitub nii, nagu ta teeks mulle mingi teene. Tegelikult ei ütle ta seda kunagi, aga ma võin peaaegu tema mõtteid lugeda: “Noh, teeme selle siis ära, siis sa ei tüüta mind jälle nädal või paar.”

Need on meeste mõtted, kelle jaoks on tõeliseks  turn off’ iks naised , kes:

* Teevad seksi kohta alandavaid märkusi
* Tunnevad seksist rääkides piinlikkust
* On sageli armatsemise vastu
* On oma abikaasa või boyfriendi suhtes kriitilised, kui too oma seksuaalsust väljendab
* Kellel on ” teeme- selle- siis- ära ” suhtumine või kes käituvad nii, nagu seks oleks lihtsalt midagi, mida tuleb taluda.

Miks see mehed maha jahutab?
Seks on paljude meeste jaoks üks väheseid viise naistele oma haavatavuse paljastamiseks. Kui mõni naine käitub nii, nagu seks ei meeldiks talle, tunneb mees end eksinuna, räpasena ning tal on piinlik, et ta on pidurdamatum kui naine. Lisaks tekitab see mehes tunde, et ta pole piisavalt hea, kui ta oleks “tõeline mees”, siis suudaks ta naise end tahtma panna.

Kui sa oma suhtes harva seksi algatad, tundub su mehele, et tema peab kõik tegema. Lõppude lõpuks on riskantne läheneda kellelegi, keda sa armastad ja anda talle teada, et sa tahad armatseda. Võib olla pole tal selleks tuju, võib olla sa ei eruta teda sel hetkel piisavalt. Kui sa piisavalt sageli seksi ei algata, siis tunneb su partner end teie seksuaalelu eest vastutavana. Ja pea meeles: mehed tunnevad nagunii end elus väga vastutavana. Kui neile tundub, et sa ei aita neil seksuaalselt riskides koormat kanda, siis tunnevad nad end osaliselt reedetuna ja vihasena ning see mõjub neile jahutavalt.

Miks naised seda teevad?
Põhjused, miks naised käituvad nii, nagu neile ei meeldi seks:
1. Mehed ei austa naisi, kellele meeldib seks.
Paljudele meist räägiti , et “Ära poistele näita, et see sulle meeldib, muidu nad ei austa sind – sinust ei saa sellist kena tüdrukut, kellega nad abielluvad. Nii me õppisime oma seksuaalsust maha suruma, lootes mitte liiga lodevad, kättesaadavad või seksi alal asjatundlikud paista.
2. Sulle meeldib seks, aga sulle ei meeldi seks sinu partneriga.
Kui sa käitud nii, nagu sa ei naudiks seksi, siis küsi endalt: Kas ma naudiksin seksi rohkem, kui mu partner teisiti armatseks? Kui vastus on jaatav, siis räägi partneriga oma seksuaalelust ning väljenda oma vajadusi ning soove. Võib olla on see allasurutud viha, pahameel ja usaldamatus sinu ja su partneri vahel. Nähke vaeva oma emotsionaalsete suhete parandamisega ja teie seksuaalsuhted puhkevad jälle õide.
3. Seks ei tohi sulle meeldida
Sageli juhtub seda naistega, keda lapsepõlves kuritarvitati. Otsi abi, et võiksid vabalt kogeda kõiki armastuse viise.

Sellel, miks naised seksi ei algata, on tihti samasugused põhjused nagu sellel, miks nad käituvad nii, nagu see ei meeldiks neile –  me arvame, et kui me seksi algatame, siis võib jääda mulje, et seks meeldib meile (ja see meeldib!!); me võime vältida seksi oma partneriga või seksi üldse; me võime kasutada seksi vältimist oma partneri allutamiseks, kui tunneme end suhte teistes valdkondades abituna. Aga selle tulemusena on mehed vihased ja fustreeritud.

Lahendus:
Mine oma mehe juurde ja anna teada, kui sul on armatsemise tuju! Kindla peale võib ka tema sind vahel maha jahutada. Aga lõppkokkuvõttes hakkab ta mõistma, et sina tahad teda samapalju kui tema sind ja see on iga mehe jaoks erutav. Luba endale nautida seksi nii voodis kui väljaspool seda. Ütle oma partnerile, et sa tahad teda, näita talle, et sa tahad teda ja jälgi, kuidas su mees erutub!

Triin Tisler