MEESTELE: 1 NIPP, kuidas naiste silmis plusspunkte koguda

MEESTELE: 1 NIPP, kuidas naiste silmis plusspunkte koguda

Naistele meeldivad mehed, kes oskavad nendega käituda nii, et nad tunnevad ennast tõeliste naistena – lausa printsessidena, kes on ihaldatud, hoitud, armastatud ja kaitstud. Portaal Maxim jagab meestele nõuandeid, mida nad peaksid tegema ja kuidas käituma, et naiste seas plusspunkte teenida. 

Naistele meeldivad mehed, kes oskavad nendega käituda nii, et nad tunneksid ennast tõeliste naistena  lausa printsessidena, kes on ihaldatud, hoitud, armastatud ja kaitstud. Portaal Maxim jagab meestele nõuandeid, mida nad peaksid tegema ja kuidas käituma, et naiste seas plusspunkte teenida. 

Kindlasti ei tähenda see naise äraostmist kingituste ja muu sarnasega, kuigi tõsi on, et paljud naised otsivadki meest, kes nende pillava eluviisi kinni maksaks. Selleks, et naise silmis aga tõelisi plusspunkte koguda, tuleb teha midagi sellist, mis liigutab naist sügavamal tasandil ja üllataval kombel pole see sugugi keeruline.

Mängu tuleb teada-tuntud vanakooli härrasmehelik käitumine. 

Ava naisele kõik uksed, aita ta istuma, vii talle ilma mingi põhjuseta lilli ja ulata talle käsi. Kui sa tahad ennast tunda tõelise mehena, pead sa käituma tõelise mehena  see omakorda aitab naisel tunda end tõelise naisena.

Sarnased artiklid