MEESTELE: 3 MÄRKI, mille järgi seda õiget naist ära tunda

MEESTELE: 3 MÄRKI, mille järgi seda õiget naist ära tunda

Välimus on esimene asi, mida mehed naiste juures vaatavad ning loomulikult teevad naised täpselt samamoodi ka meestega. Kui füüsiline atraktiivsus on olemas ning esmane tutvus tehtud, läheb aga märksa keerulisemaks ning alles siis selgub, kas tegu on inimesega, kes sobib kaaslaseks kogu eluks või mitte.

Välimus on esimene asi, mida mehed naiste juures vaatavad ning loomulikult teevad naised täpselt samamoodi ka meeste puhul. Kui füüsiline atraktiivsus on olemas ning esmane tutvus tehtud, läheb aga märksa keerulisemaks ning alles siis selgub, kas tegu on inimesega, kes sobib kaaslaseks kogu eluks või mitte.

Allpool on välja toodud kolm olulist märki, mille järgi mees tunneb ära, et tegu on selle õige naisega. Kui kõik need punktid paika peavad, siis tasub seda suhet hoida.

1. Ta oskab sind õigele rajale suunata 

Sellest ajast saadik, kui see naine sinu ellu tuli, oled sa ise muutunud paremaks inimeseks. Ta suudab sind toetada, suunata ja iseendasse rohkem uskuda. 

2. Ta armastab sind sellisena, nagu sa oled

Sa näed seda igal sammul – see naine armastab sind ja laseb sul käituda nii, nagu sa ise tahad. Teisalt tunned sa, et sa tahad tema jaoks käituda võimalikult hästi ja saavutada elus rohkem, et sa saaksid talle ka pakkuda rohkem. Ta ei sunni sind millekski, aga sa ise tahad tema nimel vaeva näha.

3. Sa oled tema elus teistest meestest tähtsam

Isegi kui tal on palju meestuttavaid, siis sa tead, et kõik need teised mehed on tema silmis tühi koht ning sa ei pea muretsema, et ta ühel hetkel kellegi sinu vastu välja vahetaks. Sa usaldad teda ning tead, et sul on tema elus kindel koht.

Allikas: askmen

Sarnased artiklid