MEESTERAHVAS AVALDAS KIRSTI TIMMERILE, miks ta vaid abielunaistega suhteid loob

Karin Karu

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: Anu Hammer

Nõid Kirsti Timmer tõdeb, et on mehi, kes ei tahagi astuda suhtesse vaba ja vallalise naisega.

“Kui mees on abielus ja loob kõrvalsuhte abielus naisega, siis enamasti (erand kinnitab reeglit) ikka seetõttu, et hea turvaline variant. Mõlemad soovivad oma suhet saladuses hoida. Kompenseerida seda, mis kodus puudu. Mees ei lähe tavaliselt sellisesse kõrvalsuhtesse sooviga oma kooselu lõpetada.

Üks vallaline mees ütles mulle kunagi vastuvõtul, et tema loobki suhteid vaid abielunaistega, hea ja turvaline, aga nüüd on üks talle teatanud, et ei suuda ilma temata elada ja tahab lahutada. Mehe silmis oli hirm, naine rikkus tema mängureegleid. See mees seletas mulle lihtsalt ja loogiliselt, et miks peaks üks vallaline mees hakkama jahtima pereinimest? Kas siis naised ei mõtle sellele? See on ju kindel variant, et siit ei tule midagi tõsist. Tema pakub naisele head seksi, aga pärast läheme kumbki oma koju, oma elu juurde. Miks naised ei saa aru, et sellisel puhul ei otsita keerulist olukorda “tulen teie vahele, tahan seda sinu lahutusejama ja kaasnevat pagasit! Ei!”

Jah, on olemas mehi ja neid on palju, kes seetõttu valivadki välja abielunaised, et nendega ei kaasne kohustusi,” nendib Timmer.

Loe pikemalt Kirsti blogist SIIN.