MEHE JALANUMBER REEDAB: hea abielumees või ringitõmbaja?

MEHE JALANUMBER REEDAB: hea abielumees või ringitõmbaja?

Teadlased on inimese keha uurinud aastasadu ning avastanud kõikvõimalikke põnevaid seoseid, millest osad vastavad tõele ning osad on edasise uurimise all. Hiljuti avaldasid teadlased aga huvitava seose mehe jalanumbri ja truudusetuse vahel ehk siis teisissõnu arvatakse, et jalanumber või reeta, kas ta on truu või mitte.

Teadlased on inimese keha uurinud aastasadu ning avastanud kõikvõimalikke põnevaid seoseid, millest osa vastab tõele ning osa on edasise uurimise all. Hiljuti avaldasid teadlased aga huvitava seose mehe jalanumbri ja truudusetuse vahel ehk siis teisisõnu arvatakse, et jalanumber võib reeta, kas ta on truu või mitte.

Nimelt väidavad teadlased, et kui mees kannab jalatseid, mis vastavad suurusele 44 või isegi rohkem, siis suure tõenäosusega võib ta suhtes olles varem või hiljem truudust murda. Ilmselt on see seotud kõrgema sugutungiga ja seda kontrollida on pea võimatu. Vajadus oma ellu pidevalt midagi uut ja põnevat leida võib rutiinses püsisuhtes truuks jäämise üsnagi keeruliseks muuta.

Kui aga mehe jalanumber on vahemikus 39-43, siis see viitab sellele, et tegu on igati usaldusväärse mehega, kellele saab kindel olla ning kes ei vaja endale kõrvale veel ühte naist, vaid on õnnelik ka monogaamses suhtes.

Allikas: thesun