MEHE KEHAKEEL REEDAB: 4 salajast märki

Mehed ei näita oma tõelisi tundeid välja ja seda eriti veel siis kui suhe on algstaadiumis - põhjus on lihtne, neile ei meeldi suhtega kiirustada. Sellegipoolest on võimalik teada saada, mida ta sinu vastu sügaval sisimas tunneb, nimelt ei suuda ükski mees oma kehakeelt kontrollida. 

Mehed ei näita oma tõelisi tundeid välja ja seda eriti veel siis, kui suhe on algstaadiumis – põhjus on lihtne, neile ei meeldi suhtega kiirustada. Sellegipoolest on võimalik teada saada, mida ta sinu vastu sügaval sisimas tunneb, nimelt ei suuda ükski mees oma kehakeelt kontrollida. 

Allpool on välja toodud neli punkti, mille abil on võimalik mehe kehakeelest aru saada. Mida ta sinu vastu tegelikult tunneb…

1. Keskendumine sinu jutule ja küsimuste esitamine

Kui mees on sinust sügavamalt huvitatud, siis ta tahab sinu kohta võimalikult palju teada saada. Ta tõepoolest kuulab sind, laseb sul rahulikult rääkida ja loomulikult esitab kõikvõimalikke küsimusi. Mida rohkem ta sulle küsimusi esitab, seda sügavam huvi tal sinu vastu on. Loomulikult mängib siinkohal rolli ka see, mida ta sinu kohta teada tahab – kui ta küsib pigem seksiga seonduvaid küsimusi ja uurib salamisi, kuidas sa petmisse suhtud, siis ei tasu selle mehe peale rohkem oma aega raisata.

2. See, kuidas ta sind vaatab

Me kõik teame seda tunnet, kui keegi meid nii andunult jälgib, et kananahk tuleb peale. Kui ta otsib sinuga pidevalt silmsidet ja vaatab sulle sügavalt silma, siis see näitab, et ta on sinusse armumas ja ta lihtsalt ei suuda sind mitte vaadata – mehed armastavad silmadega. Kui sa vaatad näiteks menüüd või räägid kellegi teisega ja tunned, et ta vaatab sind, siis see on selge märk, et ta on sinust väga huvitatud.

3. Jälgi mehe pupille

Mehed ise ei märka seda, aga see vastab tõele – kui sa näed, et tema pupillid lähevad suuremaks, kui ta sinuga räägib või sind kuulab, siis see on selge märk, et sa meeldid talle. Sama kehtib ka naiste puhul! See on asi, mida me ise kontrollida ei saa.

4. Tema kehahoiak on sinu juuresolekul kontrollitud

Kui mees on naisest huvitatud ja tahab talle muljet avaldada, siis ta kontrollib oma kehahoiakut ning soovib näidata, et ta on mehelik ja turvaline. Ettelükatud rind näitab, et ta on sinust kui naisest väga sisse võetud. Lisaks katsub ta vahel oma kõhtu ja rinda – ka need märgid viitavad sellele, et tal on sinu vastu tunded. Jälgi tema olekut ja käteliigutusi!

 

Allikas: elitedaily.com