MEHE ORGASMI SALADUS: 1 ASI, mida sa sellest ilmselt ei teadnud

MEHE ORGASMI SALADUS: 1 ASI, mida sa sellest ilmselt ei teadnud

Naised teesklevad orgasmi üsna sageli ja see pole mingi uudis, kuigi enamus mehi ilmselt ei taipa, kas ja millal tema enda naine voodis teeskleb või mitte. Ent mis meestesse puutub, siis nüüd selgub, et ka mehed teesklevad ja see protsent on üllatavalt kõrge! Nimelt näitavad viimatised uuringud, et ligikaudu 71% meestest on orgasmi saamist teeselnud.

Naised teesklevad orgasmi üsna sageli ja see pole mingi uudis, kuigi enamik mehi ilmselt ei taipa, kas ja millal tema enda naine voodis teeskleb või mitte. Ent mis meestesse puutub, siis nüüd selgub, et ka mehed teesklevad ja see protsent on üllatavalt kõrge! Nimelt näitavad viimased uuringud, et ligikaudu 71% meestest on orgasmi saamist teeselnud.

Varasemad uuringud on näidanud, et 95% meestest saab alati orgasmi ning naiste osas on see protsent 69. Nüüd aga selgub, et meeste puhul välja öeldud 95% ei vasta tõele ning uued numbrid jagunevad nii: 71% meestest on teeselnud orgasmi saamist vahekorra ajal ja 27% on seda teeselnud oraalseksi ajal.

Uuriti ka seda, miks mehed orgasmi teesklevad ning kokkuvõttes leiti kuus põhjust, mis kõige rohkem esile kerkisid! Esimene põhjus on seotud liigse alkoholi tarbimisega, teine halb tuju, seejärel orgasmi edasilükkamine naise rahuldamise eesmärgil, halb ajastus, ebakindlus ja lihtsalt halb seks.

Orgasmi teesklemine ei tähenda aga, et mees suhtes õnnetu oleks. Selgus, et enamik mehi, kes vahel seda teesklevad, on tegelikult õnnelikus suhtes ja nende silmis on tegu väikese valge valega. 

Allikas: Stylecaster.com