Reklaam sulgub sekundi pärast

MEHE PILK REEDAB, kas ta tahab sind naise või sõbrana

Kuidas saada aru, kas sinu uus potensiaalne kavaler on sinust tõepoolest sügavamalt huvitatud või näeb ta sind pigem sõbrana - teadlaste sõnul saab vastuse välja lugeda mehe pilgust. On tõsi, et silmad on inimese hinge peegliks ning neist peegeldub alati tõde.

Kuidas saada aru, kas sinu uus potensiaalne kavaler on sinust tõepoolest sügavamalt huvitatud või näeb ta sind pigem sõbrana? Teadlaste sõnul saab vastuse välja lugeda mehe pilgust. On tõsi, et silmad on inimese hinge peegliks ning neist peegeldub alati tõde.

Kui sa soovid teada, millised kavatsused mehel sinuga on, siis jälgi tema pilku järgmisel korral kui te kokku saate. Kui ta sind nähes heidab pilgu esmalt sinu rinna, puusade, talje või pea kõrgusele, siis on ta sinust romantiliselt huvitatud.

Kui mees aga viskab esmalt pilgu hoopis sinu jalgadele, näeb ta sind üksnes sõbrana ja midagi rohkemat sealt oodata ei ole. Alateadlikult väldib mees pikka silmsidet naisega, kellest ta huvitatud ei ole - ta teab, et sina oled temast huvitatud ning üritab sulle silmsideme vältimisega anda märku, et teist ei saa kunagi paari.

Allikas: Psychology Today