Reklaam sulgub sekundi pärast

MEHEAU VÄLIMÄÄRAJA ehk erineva suuruse võlud

Iga meheuhkus on isemoodi. See võib sarnaneda suvikõrvitsa, banaani või pisikese šampinjoniga. Üks on aga kindel, igal aedviljal on oma võlud!

Iga meheuhkus on isemoodi. See võib sarnaneda suvikõrvitsa, banaani või pisikese šampinjoniga. Üks on aga kindel, igal aedviljal on oma võlud!

 

Jäme porgand

Naised on harjunud härra Harju Keskmisega, kuid vahel ehk unistavad millestki enamast. Ometi võib pornostaarimõõdus varustus mõjuda pisut ehmatavalt. Samas pole põhjust paanikaks, sest naise keha on ju loodud lapsi sünnitama. Seega on sinu intiimosad elastsed ja võimelised mahutama ka hästivarustatud meest. Lõdvestunud olek aitab! Võtke koos vanni, masseerige ja suudelge teineteist. Appi tasub võtta libesti.

Soovituslik asend: ratsaasend

See asend võimaldab sul kontrollida tempot ja sügavust. Liiguta oma puusi ringikujuliselt. Kui painutad selga tahapoole, saab tähelepanu sinu G-punkt. Samuti takistab see mehel liiga kiiresti ja liiga sügavale siseneda.

 

Peenike spargel

Vaesed sparglimehed pole naiste seas kuigi ihaldusväärne kaup, kuid oma ebakindlused kompenseerivad nad topeltinnukusega. Paljud naised fantaseerivad pigem jämedast “porgandist“, sest soovivad end tunda “täidetult“. Ka spargliga on võimalik seda tunnet tekitada. Alustuseks võiksid aga oma mehe enesekindlust tõsta, hellitades teda oraalselt. Näita talle, kuidas sa olukorda naudid.

Soovituslik asend: lama kõhuli

Kui lamad kõhuli, jalad koos ja tema lamab sinu peal, on kontakt maksimaalne. Hoia jalgu kõvasti koos ning pane padi oma vaagna alla, et sisenemine oleks lihtsam.

 

Banaan (kõverdub ülespoole)

Sul on vedanud, sest su mees on loodud sulle naudingu valmistamiseks! Kui peenise pea paindub ülespoole, saab ta suurepäraselt pihta sinu erogeensele tsoonile. 

Soovituslik asend: teineteise süles

Kui oled peal, tõmba oma mehe õlad enda poole nii, et istute mõlemad vastamisi, ülakehad teineteise vastu surutud. See on mõnusalt intiimne asend ja sobib aeglaseks armatsemiseks.

 

Baklažaan (kõverdub allapoole)

Allapoole kõverduv baklažaan ei pruugi samuti kõlada kõige ahvatlevamalt, kuid oma asendit tagurpidiseks muutes võib see olla sama erutav kui ülespoole kõverduv banaan. Ideaalne asend on näiteks koerapoos (sina neljakäpukil ja mees sinu taga.)

Soovituslik asend: tagurpidi ratsaasend

Lase oma mehel lamada selili ja ole näoga tema jalgade poole. Aseta oma käed tasakaalu hoidmiseks tema reitele ja anna minna. 

 

Pikk suvikõrvits

Meeste kinnisideeks on ju pikkus. Seda sügavale juurdunud arusaama ei kummuta ka naiste korduvad vastuväited. Naiste jaoks mõjub liiga pikk peenis siiski hirmutavalt. Keskmine tupp pole nii sügav kui meeste unistustevarustus. Pika suvikõrvitsa miinuseks on just ebamugavustunne. Ka oraalseksi ajal võib sind häirida okserefleks. Selle vältimiseks võta tema suvikõrvitsa alumine osa pihku ja suuga tööta ainult ülemise osa kallal. 

Soovituslik asend: tagurpidi misjonär

Sinu mees lamab selili voodil ja sina tema peal, kuid selg tema poole. Sedamoodi ei pääse ta kogu oma pikkuses sinu sisse ja sinu käes on kontroll.

 

Väike šampinjon

Lühike ei võrdu kohe kindlasti vähese rahuldusega. Just pisike šampinjon suudab kõige efektiivsemalt stimuleerida sinu G-punkti, mis asub kõigest 5 cm sissepääsust kõrgemal. Kui ta on ebakindel, lase tal end oraalselt lõpuni viia. Tekita temas enesekindlust, näidates, kui väga sa olukorda naudid. Samuti on sul lihtne teda suuga hellitada. 

Soovituslik asend: jalad hästi laiali

Mida rohkem oma jalgu laiali ajad, seda sügavamale ta pääseb. Heaks nipiks on jalgadega tema ümbert haaramine. Sügavamaks penetratsiooniks aseta jalad tema õlgadele.

Buduaar.ee