MEHED ON RÄÄKINUD: 4 põhjust, miks me paksude naistega seksida ei taha

MEHED ON RÄÄKINUD: 4 põhjust, miks me paksude naistega seksida ei taha

Ilu on vaataja silmis ning just täpselt nii nagu mõned mehed eelistavad vaid suurte kurvidega ülekaalulisi naisi, leidub ka neid, kes tunnistavad ausalt, et nad ei suudaks paksu naisega kunagi seksida. Miks see nii on, sellest rääkisid anonüümsed mehed ise lähemalt.

Ilu on vaataja silmis ning just täpselt nii, nagu mõned mehed eelistavad vaid suurte kurvidega ülekaalulisi naisi, leidub ka neid, kes tunnistavad ausalt, et nad ei suudaks paksu naisega kunagi seksida. Miks see nii on, sellest rääkisid anonüümsed mehed ise lähemalt.

Allpool on välja toodud nelja erineva mehe põhjused, miks nemad ei taha paksu naisega seksida. Etteruttavalt võib öelda, et tihtipeale seostavad mehed ülekilosid naise laiskuse ja saamatusega.

1. Ma olin nooremas eas ülekaaluline ja õnnetu ning tean, kui raske on ennast vormi ajada ja lisakilodest lahti saada, ent see ei ole üldse võimatu. Tagasi vaadates oli see pigem laiskus, mis mind paksuna hoidis ja tänu tugevale iseloomule sain ennast ka vormi aetud. Sellepärast ei taha ma kunagi seksida ka paksu naisega – ma ei taha naist, kellel on nõrk iseloom.

2. Ma tean, et see kõlab inetult, aga rasvavoldid ei ole seksikad. Mulle meeldivad saledad naised ja mitte keegi ei saa mind sundida seksima paksu naisega. Ma olen pealiskaudne mees, midagi pole teha.

3. Minu jaoks on tervislik elustiil väga oluline, ma teen trenni, toitun tervislikult ja hoolitsen oma välimuse eest. Miks peaksin ma tahtma seksida naisega, kes seda ei tee? Paksu naisega on ju hirm, et tal jääb süda seksi ajal seisma, no ei taha seda jama ja ei meeldi mulle need rasvavoldid.

4. Minu kohustus on teenida raha ja perekonda üleval pidada, naise kohustus on ennast vormis hoida. Nii lihtne see ongi! Ei ole ju raske ennast liigutada ja vähem õgida.

Allikas: askmen