MEHED PALJASTASID, MILLINE on ideaalne naine

MEHED PALJASTASID, MILLINE on ideaalne naine

Inglismaalt pärit 3000 mehe seas viidi läbi uuring, selgitamaks välja, milline on nende meelest ideaalne naine ja kas selline salapärane olend on üldse olemas. Uuringu tellijaks oli kohtinguportaal UK Dating, vahendab portaal Relationship Rules

Uuringust selgus, et ideaalsel naisel peab olema kõrge libiido, ta peab jumaldama söömist ja suutma end riidesse panna vähem kui kümne minutiga. See pole aga veel kõik!

Lisaks eelpool toodud omadustele otsivad mehed naisi, kes oleksid sportlikud ja hoolitseksid enese eest. Lisaks peavad ideaalsel naisel olema pringid rinnad, vormikas tagumik ja pikad juuksed. Enamik vastanutest soovis, et naine peaks jälgima oma kaalu ja ei tohiks mingil juhul paksuks minna, samal ajal aga eeldasid mehed, et naine naudiks söömist ega stressaks oma kaalu pärast. 

91% meestest soovis naist, kellel oleks kõrge libiido. 88% aga ei jaksanud oodata kauem kui kümme minutit, et naine end riide paneks. 

Kõnealused nõudmised võivad tekitada küll kahtluse, kas mehed üldse kunagi leiavad nende meelest ideaalse naine, kuid kümnest mehest kuus ei kaota siiski lootust ning usub, et ideaalne naine on kindlasti kuskil olemas. 

 

Sarnased artiklid