MEHED PALJASTASID SALADUSED: Seda oma naisele ei räägi!

MEHED PALJASTASID SALADUSED: Seda oma naisele ei räägi!

On ilmselt asju, mida kallim sinu kohta ei tea. Igaühel meist on omad saladused. Nii ka temal. Mõnikord võib isegi parem olla, kui sa oma kallima kohta kõike ei tea. Või kas sa oleksid soovinud oma mehe kohta teada neid saladusi, mida nad oma naiste eest varjavad?

“Mu tüdruksõber ei meeldinud alguses mu sõpradele. Nende meelest oli ta tüütu. Paljud mu sõbrad arvasid nii. Arvan, et tüdruksõber üritas neile liiga palju meeldida ja sellepärast ei suutnud ta olla tema ise. Aja jooksul olukord muutus. Praegu saab ta peaaegu kõikide mu sõpradega hästi läbi. Ma pole seda talle kunagi rääkinud. Ma ei näe selleks põhjust.”

Kyle, 24

“Tutvusin oma sõbrannaga kohtingusaidil. Ma pole talle kunagi tunnistanud, et enne meie kohtingut olin enne teda veel ühe naisega samal õhtul väljas käinud. Võibolla peaksin talle sellest rääkima, aga ma ei taha.”

Joel, 27

“Olen mitmeid kordi rääkinud mind vaevanud asjadest mu emale, mitte naisele. Ma ei taha seda naisele öelda, sest ei taha talle haiget teha. Ta nimelt arvab, et ma räägin talle kõigest.”

Erick, 38

“Mu naine on halb kokk. Oleme 12 aastat koos olnud. Ma ei ole kordagi talle seda öelnud, sest toit on söödav. Olen hullematki söönud. Lisaks oleks lollus sellise asja üle kaevata, sest ta ju näeb meile söögi tegemisega vaeva.”

Andrew, 44

“Mu praegune tüdruksõber ei tea, et petsin oma eksi. Ka mu eks ei tea seda. Kahetsen seda. Praeguse tüdruksõbraga oleme kokku leppinud, et räägime kõigest. Ma ei tahaks siiski petmisest rääkida. Äkki ta ei usalda siis mind enam.”

Shane, 30

“Ma ei ole oma naisele rääkinud, mitme naisega ma maganud olen. Arvan, et see teema tõuseb esile ehk siis, kui abiellume. Ma ei tea, mismoodi seda olukorda vältida ja valetada. Tõtt ma rääkida ei tahaks. Ma ei mõelnud kunagi varem, et minu ellu tuleb naine, kellele soovin elu lõpuni ainus sekspartner olla.”

Shawn, 33

“Kord purjus peaga petsin oma tüdrukut. Ma ei plaani talle sellest rääkida. Ma tean, ma olen kohutav.”

Owen, 26

“Räägin oma lapsepõlvesõbrale kõigest. Isegi asju, mida ma ei räägi oma naisele. Vaevalt, et naine oskab kahtlustada, et keegi teine teab minust rohkem kui tema. Mulle on oluline, et saan oma asju veel kellelegi teisele peale oma naise usaldada. Seda enam, et nii mõnigi asi on seotud mu naisega.”

Ethan, 46

allikas: Women’s Health