MEHED PALJASTAVAD: mis neid oma naise juures enim häirib

MEHED PALJASTAVAD: mis neid oma naise juures enim häirib

Pole olemas täiuslikku suhet ning kõik inimesed on erinevad, mis tähendab, et meil kõigil on ka omad väikesed veidrused ja harjumused, mis teistele meeldida ei pruugi. Enamus naisi tunnistavad, et on asju, mis neile oma elukaaslase juures ei meeldi ning loomulikult tunnevad samamoodi ka mehed.

Pole olemas täiuslikku suhet ning kõik inimesed on erinevad, mis tähendab, et meil kõigil on ka omad väikesed veidrused ja harjumused, mis teistele meeldida ei pruugi. Enamik naisi tunnistab, et on asju, mis neile oma elukaaslase juures ei meeldi ning loomulikult tunnevad samamoodi ka mehed.

Kuid mis on need asjad, mis mehi oma naiste juures enim häirib?

Allpool on üheksa mehe ausad paljastused:

1. Mind häirib see, et minu naine on muutunud liiga klammerduvaks. Ta vajab iga asja kohta minu “jah” sõna ning mulle tundub, et ta on minust lausa sõltuvuses. Naine peaks olema ka teatud määral iseseisev.

2. Minu kallim teab, et ma olen loomu poolest üsnagi armukade ja ma tunnistan seda isegi. Aga vahel on täpselt selline tunne, et ta meelega flirdib teiste meestega, kommenteerib nende tegevusi ja pilte sotsiaalmeedias ning riputab endast poolalasti pilte, et meeste tähelepanu võita. Mulle tundub, et ta tahab sellega minu tähelepanu võita ja et ma läheksin armukadedaks. See käitumine häirib mind. 

3. Mind häirib see, kui naine paneb endale vahel väga paksu meigikihi peale. Ta näeb välja nagu nukk ja muidugi ei ole see inetu, aga see pole ilus ka mitte… See on ebaloomulik. Ta sõna otseses mõttes joonistaks endale nagu uue näonaha ja mulle on see harjumatu. Kas vähem ei saaks meikida?

4. Mind kohutavalt häirib see, kui naine hakkab oma kehakaalust rääkima. Ma ei viitsi seda kuulata. Muidugi, kui ta peeglisse vaadates tunneb, et ta peaks kaalust alla võtma või trenni minema, et oma keha toonusesse saada, siis ega see peegel ei valeta. Aga mulle ei meeldi talle öelda, et kallis, sa oled paksuks läinud. Ma tahaks, et ta saaks sellest ise aru ja ei küsiks minu käest enam kunagi küsimust: “Kas ma olen paks?”. Ma vihkan seda küsimust.

5. Mulle ei meeldi see, et minu naine ei oska korralikult süüa teha. Ta valmistab salateid küll ja need on head, aga ma tahaks, et naine oskaks õiget liha valmistada. Et ta oskaks ise marinaadi kokku segada ja lihaga ümber käia. Jah, grillida võin ma seda muidugi ise. Aga praegu on nii, et meie peres pannakse lauale palju salatit ja siis vaata ise, kuidas sa oma kõhu täis saad. Ma tahan liha ja naist, kes oskab poes valida liha ja seda kodus marineerida!

6. Ma ei saa aru, kuidas minu kallim kogu aeg haigeks jääb. Ta on iga paari kuu tagant haige ja see on väga tüütu. Kord on tal palavik, siis kurk valus, köha ja siis nohu ja siis tal lihtsalt valutab kusagilt. Kuidas saab nii nõrk tervis olla? Muidugi ma hoian teda ja siis aitan teda, kui ta haige on, aga see muutub tüütuks juba. Ma ei ole haiglatöötaja.

7. Mind häirib see, et naisele ei meeldi suuseksi teha ja nüüd ta on sellest keeldunud. Meie suhtes suuseksi ei ole! Talle ei meeldi ka see, kui mina talle suuseksi teen. Ma ei tea, kui kaua ma seda kannatada jaksan.

8. Mind häirib naise vingumine ja otsustusvõimetus. Kui me läheme poodi, siis ta on võimeline pool tundi tomateid valima – see ei ole normaalne. Ja miks peab iga toote pakendi endale lausa pähe õppima. Leib on leib! Juust on juust. Ma ei taha temaga varsti enam koos poodi minna, sest ta lihtsalt teeb selle liiga piinarikkaks minu jaoks. 

9. Mind häirib see, et minu naine klatšib oma sõbrannasid ja töökaaslasi. Ma olen talle seda ka öelnud, et minu juuresolekul sellist asja enam olla ei tohi. Väga inetu on teisi taga rääkida ja veel mõnitaval toonil. Ta on tegelikult hea naine ja ma armastan teda, aga see klatšimine peab ära lõppema. 

Allikas: sheknows.com