MEHED SELGITAVAD: mida tähendab “kontrollimatud suguelundid”

Kui naine tunneb end erutatult, siis kõrvalt vaatajale jääb see enamasti märkamatuks, ent meeste puhul nii see paraku ei ole ning kitsaste teksapükste või liibuva riietuse puhul ei jää miskit märkamatuks. Mehed ise võtavad selle teema kokku väga lihtsalt ja ütlevad, et neil on kontrollimatud suguelundid.

Kui naine tunneb end erutatult, siis kõrvaltvaatajale jääb see enamasti märkamatuks, ent meeste puhul nii see paraku ei ole ning kitsaste teksapükste või liibuva riietuse puhul ei jää miski märkamatuks. Mehed ise võtavad selle teema kokku väga lihtsalt ja ütlevad, et neil on kontrollimatud suguelundid.

Kuidas aga sellesse suhtuda ehk teisisõnu, mida mehed selle all mõtlevad, kui nad ütlevad, et neil on kontrollimatud suguelundid ja kas naine peaks ennast puudutatuna tundma, kui mees erutub, nähes kauni naise fotot näiteks sotsiaalmeedias?

Veebikeskkonnas Reddit avaldasid mehed sel teemal ausalt oma arvamust ning sealt selgub, et tihtipeale ei ole erutus isegi seotud sooviga seksida või seksile mõtlemisega. Üks mees ütleb näiteks nii: “Ma ei saa oma erektsiooni kontrollida, aga see ei tähenda, et ma sel hetkel üldse seksile mõtleksin.”

Kõik mehed, kes sel teemal sõna võtsid, tõdesid, et nad tõepoolest ei kontrolli oma erutust ning teisalt võib olukord olla ka sootuks teine. Üks noormees meenutab kogemust, kus ta oli naisest väga sügavalt sisse võetud, ent tal lihtsalt ei tõusnud ning nüüd tagasi mõeldes leiab ta, et asi oli liigses pinges. “Kui mul ei tõuse, siis see ei tähenda, et ma ei oleks sinust või seksist huvitatud. Võimalik, et ma olen lihtsalt väsinud või liiga närvis.”