MEHED TUNNISTAVAD: nendes asjades on naistel eranditult alati õigus

MEHED TUNNISTAVAD: nendes asjades on naistel eranditult alati õigus

Meestel on tavaliselt suhteliselt raske tunnistada, kui naisel milleski õigus on. Kuid tuleb välja, et tegelikult on olemas teatud asjad, milles naised mitte kunagi ei eksi, mehed teavad, et on. Nüüd rääkisid nad suu puhtaks ja tunnistasid alustuseks üles kaheksa asja, milles naistel tavaliselt õigus on. 

Meestel on tavaliselt suhteliselt raske tunnistada, kui naisel milleski õigus on. Kuid tuleb välja, et tegelikult on olemas teatud asjad, milles naised mitte kunagi ei eksi, ja mehed teavad, et on. Nüüd rääkisid nad suu puhtaks ja tunnistasid alustuseks üles kaheksa asja, milles naistel tavaliselt õigus on. 

1. Jah, me leiame alati desserdi jaoks ruumi. 

Pole vahet, kui palju mees söönud on, ikka mahub talle ka pool koogitükki ära! Kui naine magustoidu tellib, siis on mees tegelikult valmis seda temaga jagama. Õhtusöögi lõpetuseks kahe lusikaga ühte magustoitu süüa – kas pole mitte romantiline? 

2. Jah, me peame oma kulutusi kontrolli all hoidma. 

Mehed võivad mõnikord rahaga väga impulsiivselt ümber käia. Naised on ettevaatlikumad ja oskavad sissetulekuid ning kulutusi pikemalt ette planeerida. 

3. Piirkiiruse ületamine ei aita aega säästa. 

Naised on ettevaatlikumad – jälle! Kui naine kommenteerib mehe sõidustiili, siis sõidab too ilmselt sellise stiiliga, nagu tegemist oleks elukutselise vormelipiloodiga. 

4. Me tõesti ei tea sisekujundusest midagi. 

Naisega kokku kolides sooviksid mehed endaga igasugust pahna kaasa tassida – õnneks on naiste sisekujunduse tunnetus tunduvalt parem ja seepärast jääb lõviosa sellest pahnast ühise kodu ukse taha või läheb hoopis kapinurka peitu. 

5. Ohoo, kehaniisutaja on kasulik! 

Mehed tunnistavad, et üks paljudest plussidest naisega kooselamise juures on just viimase kreemipotsikute arsenal. Meestele meeldib tegelikult enda naha eest sama palju hoolt kanda kui naistelegi. 

6. Jah, see naine flirtis minuga. 

Pole mingi saladus, et naiste sisetunne naljalt ei peta. Kui naine ütleb mehele, et mööda kõndinud kaunitar näeks meest pigem enda voodilinade vahel, siis nii ongi. Vallalised mehed saavad siinkohal kasu lõigata – minge mõne sõbrannaga koos välja – ta teeb kohe kindlaks, milline naine sinust huvitatud on. 

7. Jah, jooga ja pilates on rasked. 

Need treeningud panevad isegi kõige kõvema trennihundi enda võimetes kahtlema. Nendes tundides treenitakse hoopis teisi lihaseid, kui mehed muidu on harjunud treenima. 

8. Jah, me peame sellest rääkima. 

Meestel on ühe sõnaga alati raskusi tekkinud – selleks sõnaks on “tunded”. Kõik tundeid puudutav on nende meelest keeruline. Mehed tunnistavad, et naised saavad kõigest suhetega seonduvast tegelikult palju paremini aru, nii et kui naine ütleb, et nüüd on aeg maha istuda ja üks jutuajamine pidada, siis nii ilmselt ongi! 

womenshealthmag.com