MEHI LIGI TÕMMATA on imelihtne! Kas tead neid nippe?

4 kommentaari
MEHI LIGI TÕMMATA on imelihtne! Kas tead neid nippe?

Nii, nagu elu koosneb väikestest asjadest, sõltub ka vastaspoolele silmajäämine väikestest detailidest. Need alljärgnevad faktid on tõestatud erinevate uuringutega kui mehi ligitõmbavad detailid naise riietuse ja välimuse juures.  


Pu-pu-pu-punane. Punane värv mõjub meestele sedavõrd atraktiivselt, et võib nii mõnegi mehe kokutama panna. Ega ilmaasjata pole seksikad huuled ja küüned meestele suunatud reklaamides alati punased. Lisa punast oma garderoobi kasvõi käekoti või kingapaari näol, aga ära sellega üle pinguta, sest ka üledoos on kerge tekkima, eriti madalama enesehinnanguga vastassugupoole esindajate seas.

Must kleidike. „Neiu mustas kleidis” – see lauluke on Eesti muusikamaastikul kõlanud juba paarkümmend aastat ning tänu sellele laulule on tantsusaalis nii mõnigi mees omale musta kleidikesega naise koju viinud. Väidetavalt pidi absoluutselt igale mehele meeldima, kui naine kannab väikest musta kleidikest. Omaette teema on muidugi see, milline see kleidike täpsemalt olema peaks, aga võibolla saad vihjeid kahest järgmisest punktist. 

Varrukavabadus. Kui sa arvad, et paljad jalad minikleidi all on see, mille nägemine meestel jalad nõrgaks võtab, siis sa eksid. Mehed vaatavad ikka kõigepealt oma silmade kõrgusele. Just ülakeha on see, mis paneb mehe otsustama, kui seksikas sa oled ning New South Wales’i Ülikooli uuring kinnitab, et mehi erutavad rohkem naiste paljad käsivarred kui jalad. Õnneks soosib tänavune suvemood igati nii paljaid õlgu kui ka käsivarsi.

Bodycon-kleidid. On mehi, kes väidavad, et liibuvad kleidid ei meeldi neile, aga sel juhul on seal vaid üks põhjus – mees ei taha, et teised mehed naise keha näeksid. Ilus bodycon on alati seksikas, sõltumata sellest, kas kannad suurusnumbrit 0 või 14, sest see toob välja sinu naiselikkuse. 

Kõrged kontsad. Kui mõni naine väidab, et talle ei meeldi kõrged kontsad, siis järelikult on tal madal libiido või on ta sattunud kandma tema jala jaoks sobimatuid kingi. Kõrged kontsad on alati seksikad – nii kandjale kui vaatajale. Kontsad teevad keha sihvakamaks, jalad pikemaks ning kõnnaku ja poosid seksikamaks. Kui oled turul saadaval, siis ära kunagi loobu kontsadest! 

Nahkjakk. Heast naturaalsest nahast tagi või jakk on asi, mis mõjub meestele mingil arusaamatul põhjusel seksikalt. Võibolla seostub see neile teatud laadi võimukuse ja otsustavusega, mida mehed mõnes olukorras naiselt ootavad, või viib nahktagi neid hoopis siivutumate mõtete juurde, kus on oma roll nahkpiitsal või nahksetel püksikutel.

Valge topp ja sinised teksad. Kui sul pole midagi selga panna, siis vali klassika! Just seda kombinatsiooni armastab ka alati särav Anu Saagim. „Valge T-särk on minu puhul hästi oluline element, et kui ma tõesti ei tea, mida teha või selga panna, siis valge T-särk või maika päästavad mu alati. Lõppkokkuvõttes näen ma kõige parem välja kõige lihtsamates riietes,” on Anu tunnistanud. Mehed mõistavad seda keelt, sest sinine on ka enamiku meeste lemmikvärv. Uuringud näitavad, et just sellises riietuses naisele julgevad mehed ilma eelarvamusteta läheneda. 

Liibuvad spordiriided. Sportlik naine tundub enamikule meie ühiskonna meestele seksikas, sest sportlik on elujõuline ja aktiivne. See aga tähendab, et liibuvad retuusid ja topp võiksid sinu garderoobi kuuluda isegi juhul, kui sa pole jõusaalifänn. Kui lähed parki või metsa kõndima, siis riietu alati nagu sporditüdruk, mitte nagu seeneline.

Pits. Pits ei ole ainult naiste nõrkus, see meeldib ka meestele. Küsimus ei ole ainult aluspesus. Pitsist seljaga topp või pitsiga ääristatud seelik viib mehed ulakate mõtete juurde. Pits on ühtaegu romantiline ja flirtiv ning saadab mehele sõnumi, et sa oled Apelsin, mitte Kartul!

 

Ilmunud ajakirjas Buduaar