Mida arvab eesti mees valentinipäevast?

58 kommentaari
Mida arvab eesti mees valentinipäevast?

Homme on valentinipäev, ehk kõige romantilisem päev aastas.  Samas on teada, et mehed ei ole just kõige romantilisemad olevused maapeal. Buduaar uuriski, kuidas eesti mees suhtub valentinipäeva ning mis plaanid neil sel päeval on?

Täna on valentinipäev ehk kõige romantilisem päev aastas. Samas on teada, et mehed ei ole just kõige romantilisemad olevused maa peal. Buduaar uuriski, kuidas eesti mees suhtub valentinipäeva ning mis plaanid neil sel päeval on?

“Kuna hetkel olen vaba ja vallaline, siis see mind väga ei puuduta. Paar aastat tagasi, kui olin suhtes, siis tähistasime tüdrukuga alati seda. Meeldejäävaim sõbrapäev oli siis, kui tüdruk korraldas mulle romantilise õhtusöögi tema maamajas.” 

Georg, 25

 

“Väga hea meel on selle üle, et sõbrapäeva trini-träni kaubanduskeskuses ei lase seda päeva ära unustada. Muidu oleks päris piinlik. Ise sellest päevast suurt lugu ei pea, aga tüdrukuga koos ette võtta midagi on alati hea.”

Martin, 28

 

“Ootan! Pole siiani olnud ühtki valentinipäeva, mida poleks koos kaaslasega tähistanud. Trumpame üksteist üllatustega üle ja see on tore!”

Rain, 32

 

“Ei teagi, millal see on! Pole eriti selle päeva fänn! Aga kui meelde jääb, siis kommikarbi ikka oma kallimale viin.”

Kaarel, 37

 

“See on iseenesest suht tobe päev, mida tähistada, sest oma naisele peaks iga päev näitama, kui oluline ta sulle on. Samamoodi ka sõpradega. Kuid siiski, on hea oma kallimale midagi erilist osta ja õhtul shampanja avada!”

Ivar, 27

 

“Minule  ei tähenda see midagi.  Ausalt öeldes pole mul aimugi, millal see õieti on. Olen seda vaid korra elus tähistanud ja sedagi tüdruku algatusel.”

Rain, 21

 

“See päev iseenesest on tore, kuid ma ei salli mõtet sellest, et pean tegema reserveeringuid, kolama mööda poode ning õhtul veel ülikonna selga panema, lihtsalt selleks on mingi püha. Seega katsun oma naisele alati midagi armast kodus korraldada!”.

Lauri, 36

 

“Kuigi ma ise sellest suur ei hooli, siis austusest sõprade ja tüdruku vastu korraldan neile ikka midagi. Tüdruku viin romantilisele deidile ja nädalavahetusel kostitan sõpru enda juures õllega. Senini on meelde jäänud enim 2008. aasta sõbrapäev, mil tüdruk kutsus mind kinno romantilist komöödiat vaatama. Esimene mõte oli muidugi, kuidas ma selle üle elan, kuid siiski oli see äärmiselt armas kvaliteetaeg armsa inimesega. Ja ka film oli üllatavalt hea, siiani meeles!”

Ats, 29

 

“See päev on mul kalendris juba punasega märgitud – tüdruk tõmbas juba jaanuari algul valentinipäevale punase ringi ümber! Ootan huviga, mis mulle sel õhtul korraldatakse! Loomulikult saab ka tema minult üllatuse! “

Margo, 25

 

“Jätab täiesti külmaks. Kogu see ninnu-nännu poodides ajab juba sõna otseses mõttes südame pahaks. Oma naisega oleme kokku leppinud, et armastame üksteist 365 päeva aastas ning ei ole vaja seda just sel päeval eriliselt tähistada. Pigem valime selleks “oma päeva”, näiteks 12. augusti!”

Erik, 28

 

 

 

 

Triin Tisler

 

Sarnased artiklid