Mida kujutab endast seksiturism Tallinnas?

19 kommentaari
Mida kujutab endast seksiturism Tallinnas?

Turism on suur äri. See on reisimine väljaspoole oma tavalist elukeskkonda meelelahutuse , äri või muu eesmärgi nimel ning sellise reisimisega kaasnevate teenuste tarbimine ja osutamine.

Turism on suur äri. See on reisimine väljaspoole oma tavalist elukeskkonda meelelahutuse,  äri või muu eesmärgi nimel ning sellise reisimisega kaasnevate teenuste tarbimine ja osutamine.

Tänapäeval on võetud kasutusele uus väljend prostituutide kohta, milleks on „olmedaamid“. See on vanim amet maailmas, mis ei ole kadunud ka täna. Olmedaamide pealt teenivad kõik, alustades klubi turvameestest lõpetades taksojuhtide ja hotelli manageridega.

Seks on läbi ajaloo andnud võimu eesmärkide saavutamiseks, näiteks spioon Mata Hari, kes tegeles spionaaziga. Eestit väisavad inglastest poissmeestepeo pidajad on vist kõigile teada ja parajaks häbiplekiks meie riigile. Pikem „ajalugu“ selle teenuse vallas on aga põhjanaabritega. Kuna need on ka paremal järjel riigid, siis kindlasti leidub unistajaid, kes loodavad kliendis leida meest, kes võtaks päästaks nad sellelt töölt.
See, et keegi arvab seksi müües oma majanduslikku olukorda “parandada”, on nõmedaim enesepettus, milleni inimene võib jõuda, sest moraalne hind, mida ta peab maksma oma südametunnistusele, kui seda üldse veel alles on, on RÄNK.

Müüdid “vanimaist ametist ” on 21. sajandil küünilised, alusetud ja hingetud. Ja pole vahet , kes ennast müüb, neiu või noormees, naine või mees – tegemist on kõige hullema “ÄRIGA” oma hinge ja südametunnistuse ning samuti oma keha vastu! Oma vanemate, laste ja tulevase abikaasa vastu.
Eestis arvatakse tegutsevat korraga ligi 3000  prostitutsiooniga elatist teenivat naist. Prostitutsioon on  koondunud Tallinnasse, suveperioodil ka Pärnusse.

Üsna aktiivne on seksiturism Põhjamaadest ja  Suurbritanniast, oletatakse, et kohalik prostitutsiooniturg  õitseb suures osas just tänu välismaalastest seksiostjatele.

Eestis on karistatav alaealise prostitutsioonile  kallutamine, alaealise prostitutsioonile kaasaaitamine, prostitutsiooniks ruumi kasutada andmine ja prostitutsiooni vahendamine.

Võitlus seksiturismiga on sama nagu DonQuijote võitlus tuuleveskitega, mis kunagi ei lõpe. Ükski äriharu ei toimi kui ei ole kliente. Seni kuni on nõudlust leidub ka teenuse pakkujaid.

Kristi Olesk

Buduaar.ee