Mida märkab mees 6 sekundiga?

Mida märkab mees 6 sekundiga?

Psühholoogide sõnul saame kaaslasest ülevaate juba esimese kuue sekundi jooksul. Ajakiri Cosmopolitan uuris, millised on need kuus asja, mida mehed esmapilgul märkavad.

Psühholoogide sõnul saame kaaslasest  ülevaate juba esimese kuue sekundi jooksul. Ajakiri Cosmopolitan uuris, millised on need kuus asja, mida mehed esmapilgul märkavad.

Naeratus – on see soe ja südamlik või hoopis viisakusnaeratus? Naeratuse järgi võib hetkega teha kindlaks, kui hästi naine oma hammaste eest hoolitseb.

Juuksed – pole oluline, mis värvi on su juuksed, vaid see, et juuksed näeksid hoolitsetud välja ning tunduksid käe all pehmed.

Dekoltee – mehed ei vaata esimesena mitte naise nägu, vaid dekolteed.

Meik – mehed tõmbuvad kohe eemale, kui naise meik meenutab sõjamaalingut või karnevali meiki. Tekib küsimus, et kas naine peidab mingi hirmsa nahahaiguse jälgi või aknet?!

Nahk – nahk on puhtam siis, kui oled stressist vaba. Kui ka vahel tekib mõni vistrik, siis ei tasuks paanikasse sattuda. Mehed ei pruugi seda tähele panna. Võigas võltspäevitus seevastu võib mehed küll eemale peletada.

Käekott – suur käekott võib mehi eemale peletada. Suurt käekotti nähes võib tekkida arusaam, et naine on liiga nõudlik ja luksust armastav.

Triin Tisler