MIDA MEHED NAISTE JUUSTE juures salaja vaatavad?

4 kommentaari
MIDA MEHED NAISTE JUUSTE juures salaja vaatavad?

Kaunid ja paksud kiharad on iga naise unistuseks, ent vaid vähesed on looduse poolt õnnistatud juustega, mis ka täiskasvanueas terved ja säravad püsivad. Kõikvõimalikud juuksehooldusvahendid räsivad juukseid ning ajapikku muutuvad enamustel naistel juuksed pigem hapramaks kui need lapsepõlves olid.

Kaunid ja paksud kiharad on iga naise unistuseks, ent vaid vähesed on looduse poolt õnnistatud juustega, mis ka täiskasvanueas terved ja säravad püsivad. Kõikvõimalikud juuksehooldusvahendid räsivad juukseid ning ajapikku muutuvad enamikul naistel juuksed pigem hapramaks kui need lapsepõlves olid.

Kuid mida mehed naiste juuste juures vaatavad ja mis neile atraktiivselt mõjub? Mitmete uuringute kohaselt võivad mehed küll juuksepikendusi ilusaks vaatepildiks pidada, ent tegelikult huvitab neid palju rohkem hoopis see, millised on naise loomulikud juuksed. Terved ja ilusad kiharad on märk heast tervisest ning alateadlikult just sellist naist mehed endale ka otsivad. Naist, kes hoolib oma tervisest ja muidugi ka välimusest, sest see on üks osa tervikust.

Üheöösuhte puhul ei mängi see mingit rolli, mis värvi ja kui pikad või ehtsad naise juuksed on, ent kui mees otsib naist, kellega luua pere ja koos vananeda, siis pööravad nad ise seda teadmatagi tähelepanu ka sellele, milline on naise juuste tervislik seisund. Ilusad ja tugevad juuksed tõmbavad ligi mehi, kes otsivad tõsist suhet!

Allikas: cosmopolitan.com