MIDA MEHED TEGELIKULT voodis tahavad?

MIDA MEHED TEGELIKULT voodis tahavad?

On ajaraiskamine minna seda mehelt endalt küsima, sest milleks meil siis internet ja Google’i otsingumootor on. Mida siis mehed tegelikult voodis tahavad?

1. Mees soovib ennekõike, et naine temaga seksida sooviks. Sellest ei piisa, kui sa oma peas mõtled, kui seksikas mees sul ikka on, ütle seda ka kõva häälega välja või pigista näiteks mehe kannikaid. 

2. Meestele meeldib üks teatud asi, nimetame seda näiteks imemistööks. Kui peaksid abi vajama, siis internetis leidub selle kohta väga palju infot.

3. Same but different. Meestele meeldivad uued asjad. Kellele siis ei meeldiks? Seda, kas selleks on teine tuba, uus asend või eri partner, peaksite juba ise teadma.

4. Lõõgastu. See võib küll imestust tekitada, aga meestele ei meeldi voodis naine, kes mõtleb pesemata nõudele või kes iga hinna eest oma soengut üritab kaitsta.

5. Meeldi iseendale. Kui sa ei meeldi iseendale ning põed näiteks oma keha pärast, ei suuda sa ka seksi täiel rinnal nautida.

Boonus: selle kohta pead aga mehelt küsima. Kui võimalik, vii täide mõni mehe seksfantaasia. Usu, mees on selle üle ääretult õnnelik. 

 

allikas: Me Naiset