Mida naised meestelt tahavad?

”Naine tahab, et teda kuuldakse, nähakse ja hinnatakse. Naine armastab kõrvadega ja tahab mehe suust kuulda, miks just tema on ”see õige”. Naise tunnete kuulamine aitab teda nende käsitlemises. Väärtusta naist teda hästi koheldes,” kirjutab WebMD.

”Naine tahab, et teda kuuldakse, nähakse ja hinnatakse. Naine armastab kõrvadega ja tahab mehe suust kuulda, miks just tema on ”see õige”. Naise tunnete kuulamine aitab teda nende käsitlemises. Väärtusta naist teda hästi koheldes,” kirjutab WebMD.

Naised soovivad meestelt:

1. Ole hooliv. Naine soovib, et mees tema eest hoolitseks, eriti siis kui naisel emotsioonid üle pea käivad. Pane käed ümber naise ja paku vajadusel taskurätti.

2. Rüütellikkus on alati hea. Kui tegu on romantikaga, eeldavad naised, et mees oleks mehelik. Väikesed rüütellikud žestid on tee naise südamesse.

3. Riietu muljetavaldavalt. Naised hindavad meest, kes enda eest hoolitseb ja panustab rõivastesse. Samuti loodavad nad, et mees ei hoolitse enda eest vaid kuni pulmadeni, aga ka pärast seda.

4. Eelista punast värvi. Psühholoogid väidavad, et punane värv muudab mehed võimukamaks, seksuaalselt atraktiivseks ja huvitavaks.

5. Ära karda oma vigu esile tuua. Naistele meeldivad mehed, kes püüavad olla paremad inimesed. Eriti mehed, kes püüavad oma vigu parandada, on naiste meele järele.

6. Ära ürita muuta naise maailma. Kui naist midagi häirib, soovib ta, et sa teda kuulaksid, mitte annaksid nõu. Mehed on oma iseloomult probleemide lahendajad, naine aga otsib tihtipeale vaid inimest, kes teda kuulaks.

7. Noogutamine ei ole kuulamine. Naised tahavad, et mehed neid tõepoolest kuulaksid, mitte vaid kaasa noogutaksid.

8. Paar kohtingut ei ole võti magamistuppa. Müüt on, et kolm kohtingut on enne seksi piisav. Naiste arvamused selles suhtes kõiguvad ning mõni tahab enne magamistuppa siirdumist käia mitmetel kohtingutel.

9. Liigu aeglaselt. Naised soovivad uusi suhteid aeglaselt võtta. Nende jaoks on vaimne side, romantika ja mõistmine sama oluline nagu seks.

10. Hoolitse rasestumisvahendite eest. Turvaline seks on naise jaoks oluline ja nad hindavad, kui mees selle jututeema üles võtab.

11. Õpi, mida ta voodis tahab. Naise jaoks on oluline mehele naudingut pakkuda ja sama ootab ta ka sinult. Küsi, mida ta naudib ja räägi ka sellest, mis sulle meeldib. Eesmärk on, et mõlemal oleks hea.

12. Ka naistele võib seks pingeid tekitada. Kui sa mingil põhjusel ei suuda voodis lõpuni jõuda, kogen naine stressi ja süüdistab ennast. Tähtis on asjast ausalt rääkida ja mõelda, kuidas seda parandada. Pea meeles, et ka ebaõnnestumine on lubatud.

13. Naised tahavad mehega samal lainepikkusel olla. Heaks märgiks on, kui naised harrastavad žestide, emotsioonide või käitumise imiteerimist.

14. Naised otsivad märke. Uuringute sõnul võib näiteks mehe keha lõhn naisele rahustavalt mõjuda.

15. Pööra talle tähelepanu. Naised tahavad ikka ja jälle kuulda, kui kaunid nad on. Liigset tähelepanu pole olemas. Pea meeles teha kompliment, kui naine hea välja näeb või kiida ta uut soengut.

16. Ära karda suhte teemal rääkida. Kui naine tahab suhtes rääkida, pole see märk, et midagi valesti on. Ta tahab suhtest üldiselt rääkida – mis toimib ja mida võiks parandada.

17. Vaata naisele otse silma. Naised tunnevad ennast ihaldusväärsena, kui mees vaatab rääkimise ja ka seksi ajal neile otse silma.

18. Ära maga oma võimalust maha. Kui naised tunnevad, et suhe on valmis järgmiseks sammuks, võivad nad anda kaudseid ja ka otseseid vihjeid. Nad ei ole valmis igavesti ootama, millal mees on valmis ennast siduma.

19. Romantikat ei saa olla liiga palju. Kas suhe on kestnud kaks kuud või 20 aastat, naised hindavad romantikat ikka samamoodi.

 

Anneli Allikas-Parv