Reklaam sulgub sekundi pärast

MIDA SINU SEKSUAALFANTAASIAD tegelikult tähendavad?

Olgu selleks kinnisidumine või kolmekas  pea igaühel meist on seksuaalfantaasiad ning ka naised pole erandiks. Veebileht Self küsis ekspertidelt, miks fantaasiad meid nii väga erutavad ning mida need tegelikult tähendavad. 

Alistamine.

Suur osa naistest fantaseerib kinnisidumisest, nüpeldamisest ja alistamisest. Doktor Tammy Nelsoni sõnul pole tegu pelgalt kontrolli loovutamisega kellegi teise kätesse. Alistamisest unistav naine ihaldab ka seda, et ta on niivõrd vastupandamatu, et mees ei suuda oma kirge taltsutada ja on valmis tegema, mida iganes, et saada naist nüüd ja kohe. 

Rollimäng.

Oled arst ja mees vastupandamatult seksikas patsient. Või oled õpetaja ja mees kuum õpilane? Sina oled ülemus ja tema alluv... Seksuaalfantaasiatest raamatu kirjutanud psühholoog Michael Baderi sõnul erutab kõikides nendes fantaasiates reeglite ja piiride rikkumine. On erutav mõelda, et teise saamiseks ollakse valmis suuri riske võtma. Lisaks on piiridest kergem loobuda, kui kujutad ette, et oled keegi teine. 

Seks eksiga.

Michael Baderi sõnul ei tähenda see seda, et sa tegelikult eksi tagasi tahaksid. Sa võid igatseda läheduse järele, mitte konkreetselt seda meest. Tõenäoliselt tundis eks sind hästi ja teadis, mis sulle meeldib. Seetõttu on mineviku järele nii kerge igatseda. Eriti vahetult pärast lahkuminekut võivad fantaasiad eksist aidata lahkuminekust üle saada. 

Kolmekas.

Kolmekast fantaseeritakse palju ning taustal peituvad tavaliselt head põhjused. Näiteks kui unistad teise naise voodisse toomisest, siis Baderi sõnul tähendab see seda, et soovid mehe rahuldamiseks vähem tööd teha ja seega võid keskenduda enda naudingule. Lisaks on kolmekas endiselt suur tabu, mis muudab selle fantaasia veel eriti erutavaks. Isegi kui unistad teisest naisest, ei tähenda see seda nagu oleksid biseksuaalne. On täiesti normaalne mõelda, kas naine suudaks sind rahuldada viisil, mil mees ei suuda.