MIDA TÄHENDAB, KUI näed unes, et kallim petab sind?

Kas su kallim oli ärgates pahur ja kui julgesid küsida, mis põhjuseks on, siis ta vaid nähvas sulle midagi? Põhjuseks võib olla see, et ta nägi unes, kuidas sa võõrastega amelesid ning teda petsid, kirjutab Huffington Post. 

Ajalehe sõnul on unenäod petvast kallimast pikaajalises suhtes üsna tõenäolised. Erinevatest uuringutest on selgunud, et lausa iga viies naine näeb korduvalt unes, kuidas mees teda teiste naistega petab. Samuti näevad naised sellist unenägu meestest lausa kolm korda sagedamini. 

Unepüshholoog Ian Wallace selgitas ajalehele antud intervjuus, et mida sellised unenäod tegelikkuses meie kohta räägivad. “Sellised uned on tavaliselt märk sellest, et petad ennast reaalses elus. Peaksid ennast ja oma võimeid rohkem usaldama ning peaksid usaldama ka seda, millisena teised sinu võimeid näevad,” rääkis ta. 

Seega on sellised unenäod üsna sagedased ning need ei ole märgiks mitte millestki tõsisemast. Kui kallim on une pärast ka veel mitu tundi hiljem pahane, siis peaks temaga rääkima ning selgitama välja põhjuse, miks üks unenägu teda endast niivõrd välja ajas.